Set futbalový stôl Challenger Smoby a boby Snow Carver s carvingovým profilom a brzdou

Popis produktu

Športové hračky do interiéru aj exteriéru. Set futbalový stôl Challenger od francúzskej spoločnosti Smoby a kvalitné boby Snow Carver BIG s carvingovým profilom a brzdou, sú vhodné pre deti od 6 rokov a strávia s nimi naozaj krásne chvíle. Zvýhodnený set hračiek za výbornú cenu poteší rodičov úsporou peňazí a ich deti sa budú tešiť z nových, kvalitných hračiek. Hračky v sete pomáhajú s rozvojom schopností a zručností všetkým deťom.

Futbalový stôl Challenger Smoby s 2 loptičkami modro-červený od 6 rokov

Futbalový stôl Challenger je moderná hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho nemôžu hrať vonku. Je vhodný pre deti od 6 rokov. Súčasťou futbalového stola 2 loptičky, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušujúce futbalové zápasy. Balenie obsahuje aj futbalový set s kužeľmi a loptou, ktorý detskú zábavu ešte znásobí. Detský futbalový stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Hracia plocha je veľká 74*47 cm, má zelenú farbu ako naozajstná tráva. Rukoväte sú pohodlne tvarované a protišmykové, súčasťou sú aj guličky na počítanie skóre za obidvoma bránkami hracieho stolíka.

Hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné loptičky zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie futbalu sú 106*69*74 cm. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu. Hranie futbalu podnecuje aj súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka pre každé dieťa.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, známa kvalitnými plastovými hračkami s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Boby Dohány s dvojitou stenou a brzdou červené

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné