Set futbalový stôl Challenger Smoby a boby Snow Speedy s úchytkami robustné

Popis produktu

Každé dieťa sa rado hrá stolný futbal a takisto miluje hry na snehu a spúšťanie sa z kopca. Set futbalový stôl Challenger od francúzskej spoločnosti Smoby a kvalitné boby Snow Speedy BIG prinesú každému dieťaťu od 6 rokov radosť a krásne strávené chvíle. Zvýhodnený set hračiek za zníženú cenu poteší nielen deti skvelou zábavou, ale nadšení budú aj rodičia vďaka vysokej kvalite hračiek. Hračky v sete pomáhajú s rozvojom schopností a zručností všetkým deťom.

Futbalový stôl Challenger Smoby od 6 rokov modro-červený

Futbalový stôl Challenger je moderná hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho nemôžu hrať vonku. Je vhodný pre deti od 6 rokov. Súčasťou futbalového stola 2 loptičky, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušujúce futbalové zápasy. Balenie obsahuje aj futbalový set s kužeľmi a loptou, ktorý detskú zábavu ešte znásobí. Detský futbalový stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Hracia plocha je veľká 74*47 cm, má zelenú farbu ako naozajstná tráva. Rukoväte sú pohodlne tvarované a protišmykové, súčasťou sú aj guličky na počítanie skóre za obidvoma bránkami hracieho stolíka.

Hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné loptičky zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie futbalu sú 106*69*74 cm. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu. Hranie futbalu podnecuje aj súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka pre každé dieťa.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, známa kvalitnými plastovými hračkami s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Detské boby Snow Speedy BIG s úchytkami robustné od 6 rokov zelené

Detské boby Snow Speedy od nemeckej značky BIG je moderná a kvalitná zimná hračka, vhodná pre deti od 6 rokov. Boby majú žiarivú zelenú farbu, ktorá sa v snehu určite nestratí. Ryhovaný profil zabezpečí rýchlu a ľahkú jazdu dole zasneženými kopcami, ich inovatívny, ergonomický dizajn vynikne pri každej zimnej radovánke. Detské boby sú riadené presúvaním váhy, po bokoch majú 2 úchytky na bezpečnú jazdu, anatomicky tvarované sedadlo pre väčšie pohodlie malých dobrodruhov. Boby pre deti je vysoko kvalitné, mrazuvzdorné, odolávajú teplotám do -20°C. Robustná konštrukcia bobov umožňuje nosnosť až do 100 kg

Detské boby sú skvelá hračka na zimu, pri ktorej sa deti v snehu zabavia dlhé hodiny. Ale takéto outdoorové hračky majú aj mnoho ďalších významov. Prostredníctvom detských boby sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rozmery výrobku sú 59*44*17 cm. Boby Snow Speedy vážia len 1,8 kg, takže si ju dieťa môže ľahko zobrať so sebou.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné