Set stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom a vozík na ťahanie s vedro setom od 18 mes

Popis produktu

Detský stolík Voda&Piesok 2v1 s mlynom, otvorom na slnečník, vozík na ťahanie s vedro setom a súprava formičiek do piesku sú originálne a maximálne zábavné hračky na dvor alebo do záhrady, ktoré potešia všetkých malých milovníkov hry s pieskom a vodou. Sada 3 hračiek do piesku i k vode pochádza z dielne francúzskych výrobcov SmobyÉcoiffier. Detský stôl na hranie, vozík s vedierkom a formičky do piesku sú dokonale zladené a výborne sa dopĺňajú. Deti si na stolíku môžu kresliť, hrať sa alebo si vytvoriť aj malé pieskovisko, kde sa budú hrať s formičkami a mlynom. Vďaka vysokej kvalite, originálnemu prevedeniu a jedinečným vlastnostiam sú hračky značky Smoby a Écoiffier veľmi obľúbené.  Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti hneď trikrát, ale ešte aj ušetríte.

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, otvorom na slnečník a 4 doplnky od 18 mesiacov

Smoby detský stolík na hranie Voda&Piesok 2v1 je krásny, robustný stolík, ktorý je vhodný na hranie na záhradku či na terasu bytu. Detský stolík na hranie pre deti od 18 mesiacov je špecifický svojou multifunkčnosťouVrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. Ďalej obsahuje lodičku a malý červený mlyn cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Sučasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku: lopatky, hrablička a formičky do piesku.

Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ. Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii a jeho rozmery sú 69*69*46 cm. Výška stola je 46 cm, výška mlyna 27 cm. Vďaka unikátnemu dizajnu a prvkom ktoré detský stôl Voda&Piesok 2v1 obsahuje si ho vaše ratolesti okamžite zamilujú a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady či terasy.

Vozík s vedro setom a krhlou Écoiffier 5 dielov od 18 mesiacov svetlomodrý

Vozík pre deti Écoiffier je nádherný vozík na hry v záhrade vhodný pre najmenšie deti od 18 mesiacov. Súčasťou balenia je aj plastový set pre deti do piesku. Detský set do piesku obsahuje vedierko, sitko, krhlu, hrable, lopatku a formičku. Okrem vedro setu sa na vozíku nachádza aj pestrofarebné autíčko vhodné na veselé hry v piesku, v záhrade alebo hocikde inde. Vozík pre deti je vhodný od 18 mesiacov. Je vyrobený z kvalitného plastového materiálu. Vo vozíku si deti môžu prevážať svoje najobľúbenejšie hračky, stavebný materiál v podobe piesku alebo pomáhať rodičom v záhrade prenášaním kvietkov a iného náradia. Rozmery vozíka pre deti sú 70*20*21 cm.

Mlyn s formičkami Écoiffier 5 dielov (výška 27 cm) od 18 mes

Smoby a Écoiffier  sú francúzskymi výrobcami detských hračiek s nezameniteľným francúzskym dizajnom.  Hračky pre deti sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, spĺňajú prísne európske štandardy a normy. Manipuláciou s hračkami sa u detí rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Súprava hračiek stolíka na hranie s mlynom, vozíka s vedro setom a sadou formičiek do piesku  je zárukou dlhodobej zábavy pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov  a tiež je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku, na čerstvom vzduchu. Tento set detského stolíka Voda&Piesok 2v1 s mlynom a hračkami do piesku vo vozíku poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,50 kg / 5,55 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.