Set jedálenská stolička a hojdačka pre dvojičky Violette Baby Nurse Smoby a športový kočík Maxi Cosi pre dve bábiky

Popis produktu

Jedálenská stolička a hojdačka pre dvojičky Violette Baby Nurse a športový kočík Maxi Cosi je nádherná kombinácia hračiek pre všetky deti a najmä dievčatká od 2 rokov. Sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, ozdobia a rozveselia detskú izbičku. Dievčatká sa zahrajú na opatrovateľky a naučia sa aj kočíkovať svoje bábiky, vďaka čomu si rozvíjajú logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. Francúzsky Smoby po dlhé roky prináša deťom hračky najvyššej kvality s prvotriednym vzhľadom.

Jedálenská stolička a hojdačka Violette Baby Nurse Smoby pre dvojičky bábiky so 4 doplnkami

Jedálenská stolička a hojdačka Violette pre bábiky z edície Baby Nurse je multifunkčná hračk, vhodná pre dievčatá už od 2 rokov. Pohodlne sa do nej zmestia dve bábiky s veľkosťou 42 cm. Krásne farebné vyhotovenie v ružových odtieňoch v kombinácii s francúzskym dizajnom a nápisom Baby Nurse zaujme deti na prvý pohľad. Vysoké chrbtové opierky stoličky zabezpečia, že bábiky nespadnú a na jedálenskom pultíku s moderným bodkovaným vzorom ich malé mamičky jednoducho nakŕmia. V spodnej časti sa nachádza priestranný úložný priestor, kam sa dá odložiť riad alebo šatôčky.

Stoličky sa dajú z podstavca položiť na zem, a tak vznikne originálna a krásna obojstranná hojdačka pre obe bábiky. Dievčatko sa zabáva s bábikami naraz, hojdá ich a zároveň s nimi komunikuje. Tešiť sa môže aj na sadu 4 doplnkov, ktoré tvorí súprava na kŕmenie bábik - 2 lyžičky a 2 tanieriky v tvare srdiečok. Táto multifunkčná hračka je výborným darčekom pre súrodencov, zahrá sa s ňou viacero detí a spoločne vymýšľajú rôzne príbehy. Rozmery jedálenskej stoličky sú 48*34*58 cm. Bábiky nie sú súčasťou balenia.

Kočík pre dve bábiky Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny Smoby

Kočík pre dve bábiky Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny je moderný kočík vyhotovený v nádherných pastelovo-ružových farbách v kombinácii s bielou a sivou, do ktorého si dievčatká od 3 rokov môžu vložiť až 2 bábiky. Kočík je určený pre bábiky s veľkosťou 42 cm. Dieťa ľahko manévruje s kočíkom do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste vďaka gumeným kolesám. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov, sú veľmi tiché. Kočiarik je vyrobený z pevných plastov, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla. V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na uskladnenie doplnkov alebo iných hračiek.

ergonomicky tvarovanú rúčku, Jej výška od zeme je 66 cm. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti. Detský kočík pre bábiky Trio Pastel je pohodlný a plastové sedadlá sú potiahnuté kvalitným textilom. Kočík má dve polohy, sedadlo môžete otáčať tak, že bábiky sedia buď tvárou k dievčatku, alebo chrbtom, teda v smere jazdy. Dievčatká, ktoré rady kočíkujú svoje bábiky, sa s týmto nadčasovým kočíkom zahrajú dlhé roky. Na čistenie tkaniny používajte iba hubku ľahko navlhčenú vo vode. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*34*58 cm
Celková výška58 cm
Rozmery balenia49*13*58 cm
Celková dĺžka48 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,6 kg
Farbafialová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.