Set jedálenská stolička s autosedačkou a hojdačkou Powder Pink Maxi Cosi&Quinny Smoby a bábika Violette Baby Nurse

Popis produktu

Set jedálenská stolička, autosedačka a hojdačka Powder Pink 3v1 bábika Violette z edície Baby Nurse je originálna súprava nadčasových hračiek pre všetky dievčatká od 3 rokov. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, fantáziu, hrou na povolania sa približujú svetu dospelých. Sada hračiek je v ponuke za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Francúzsky Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a prvotriedny dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu.

Jedálenská stolička s autosedačkou a hojdačkou Powder Pink Maxi Cosi&Quinny Smoby trojkombinácia s bezpečnostným pásom

Jedálenská stolička s autosedačkou a hojdačkou Powder Pink z edície Maxi Cosi&Quinny od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá 3-kombinácia hračiek, ktorá poteší všetky deti a najmä dievčatká už od 3 rokov. Pri starostlivosti o svoju obľúbenú bábiku využijú jedálenskú stoličku s výškou 72 cm na kŕmenie bábiky, potom stoličku jednoducho upravia na pohodlnú hojdačku, v ktorej môžu bábiku po chutnom obede hojdať a uspávať. Pri cestovaní sa môžu spoľahnúť aj na autosedačku s ergonomickou rukoväťou, takže sa s bábikou odvezú aj v aute, pričom je chránená aj bezpečnostným pásom proti vypadnutiu.

Multifunkčný doplnok je určený pre bábiky s maximálnou výškou 42 cm.Kombinácia jedálenskej stoličky, autosedačky a hojdačky je vyrobená z kvalitných a pevných plastov, prvotriedna kovová konštrukcia umožňuje deťom jednoduchú manipuláciu pri každodennej hre s bábikou. Jemné ružové vyhotovenie s tmavou konštrukciou pôsobí elegantne a nadčasovo, deťom sa zapáči na prvý pohľad. 

Bábika Violette Baby Nurse Smoby 32 cm mäkká, textilná

Bábika Violette Baby Nurse od európskeho výrobcu Smoby je skvelá voľba pre dievčatká už od 2 rokov. Bábika má výšku 32 cm. Milá tvárička a originálne oblečenie upúta pozornosť každej malej mamičky, ktorá túži po vlastnej bábike, o ktorú sa s radosťou postará. Má oblečený komplet z jemného a mäkkého textilu v krásnych ružových odtieňoch s bodkovaným vzorom. Dievčatká budú bábikou nadšené a vydržia sa s ňou hrať dlhé roky. K bábike je možné dokúpiť aj rôzne oblečenie a dieťa ju zvládne prezliekať aj samo

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery43*41*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia35*25*51 cm
Celková dĺžka43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.