Set stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotom a stôl Voda&Piesok 2v1 s mlynom od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek Smoby je tvorený dvomi krásnymi stolíkmi pre deti, ktoré sa dajú využiť na viacero spôsobov. Je to záhradnícky stolík s doplnkami De Jardinage a stôl Voda&Piesok. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Stolíky pre deti sú zladené funkčne aj farebne, tvoria jeden krásny  a výnimočne zábavný celok na hranie pre všetky deti. So záhradníckym stolíkom deti môžu rozvíjať svoje pestovateľské zručnosti a starať sa o vlastné kvietky. So stolíkom na vodu a piesok si zas rozvíjajú logické myslenie, skúmajú a objavujú ako materiály prechádzajú cez pohyblivý mlyn. Keďže v našom sete získajú hneď sadu nástrojov do piesku, môžu sa o svoje hračky podeliť so súrodencami alebo s kamarátmi. Hra s kamarátmi je vždy krajšia, zábavnejšia a zaujímavejšia.

Detský stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotom od 2 rokov

Detský stôl De Jardinage od výrobcu Smoby je nádherný stolík pre malých záhradníkov. S rozmermi 69*69*70 cm je to ideálna hračka na hry vonku pre deti od 2 rokov. Súčasťou tejto outdoorovej hračky je 5 kvetináčov v žiarivých farbách, do ktorých si deti môžu posadiť svoje kvietky. Starať sa o nich budú pomocou hrabličiek, lopatky a krhličky, ktoré tiež patria k záhradníckej výbave. Okrem toho je v balení aj vedierko, 2 kolieska na kvetináče, ktoré sa zavesia na plot stolíka a 4 paličky, ktoré sa dajú zapichnúť do kvetináčov a vyzdobiť ich. Spolu obsahuje záhradný stôl De Jardinage 15 doplnkov.

Detský stolík pre záhradníkov je v strede rozdelený plotom zelenej farby, na ktorý sa dajú povešať kvetináče alebo záhradnícke náradie. Jedna strana stola pre záhradníkov je hlboká, dá sa do nej nasypať zemina a nasadiť kvietky. Z druhej strany stolíka sú otvory na kvetináče a vedierko. Tam si deti môžu pripravovať rastlinky pred zasadením. Stojí na 4 pevných plastových nohách, preto je veľmi odolný a stabilný. Stôl naviac obsahuje špeciálny anti UV filter, ktorý zabezpečí, že jeho farby zostanú krásne žiarivé dlhé roky. Chráni plast na stolíku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom a otvorom na slnečník od 18 mesiacov

Smoby stolík na hranie Voda&Piesok 2v1 je robustný stolík, ktorý je vhodný do záhradky či na terasu bytu. Materiál stolíka má špeciálnu anti UV ochranu, podobne ako stôl De Jardinage. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii, vďaka ktorým pôsobí veľmi sviežo a moderne. Detský stolík je umiestnený na štyroch nôžkach červenej farby, ktoré sú pevné a stolík stabilne stojí. Rozmery detského stolíka na hranie sú 69*69*46 cm. Detský stolík na hranie je ideálny pre deti od 18 mesiacov.

Vrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliť, obedovať alebo sa hrať. Ďalej obsahuje lodičku mlyn, cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Deti môžu regulovať prietok vody, napĺňať ňou formičky a iné nádoby, takže budú mať o zábavu postarané. Výška stola je 46 cm, výška mlyna 27 cm. Súčasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku: lopatka, hrable a 2 formičky.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Záhradnícky stôl aj stolík na vodu a piesok pre deti sú jedinečné hračky, ktoré vašich malých nezbedníkov zabavia po celé leto. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Vďaka najmodernejšiemu dizajnu a žiarivým farbám tieto hračky výborne zapadnú aj do vašej záhrady alebo na dvor.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,80 kg / 4,85 kg
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné