Set stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby dvojdielny so záhradkou a vozík so zmrzlinou a hamburgermi od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek tvorí originálny detský stôl De Jardinage Smoby, ktorý je ako stvorený pre malých záhradníkov a vozík s potravinami Écoiffier. Hračky majú francúzsky pôvod a sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu. So záhradníckym stolíkom môžu deti rozvíjať svoje pestovateľské zručnosti a starať sa o vlastné kvietky. So zmrzlinárskym vozíkom deti môžu byť predavačmi a kuchármi. Hračky v sete sú zladené funkčne aj farebne, výborne sa dopĺňajú a deťom zaručia dlhé hodiny plné veselej zábavy a všelijakých hier. Súprava hračiek má neodolateľnú cenu, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam.

Stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 rokov

Stôl Záhradník De Jardinage 2v1 od francúzskeho Smoby je multifunkčný stolík, ktorý v sebe skrýva dve navzájom oddelené komory - dieťa si jednu komoru môže naplniť pieskom alebo vodoupriestor druhej komory môže využiť ako záhradku, v ktorej si bude pestovať vlastné rastliny, polievať ich a starať sa o ne. Obe komory je možné prikryť vrchným krytom. So stolíkom sa deti môžu zahrať na povolanie záhradkárov, vďaka čomu si rozvíjajú pozitívny vzťah k prírode. K dispozícii majú sadu 15 doplnkov, v ktorej sa skrýva záhradný košík s motyčkou, modrou krhličkou, hrabličkami, rydlom, lopatkou, tekvičkou, mrkvičkou a nechýbajú ani 2 kvetináče, do ktorých si zasadia kvetinky. Toto záhradné náradie ich naučí, na čo slúžia jednotlivé nástroje, a ako ich správne používať

Keď sa deti postarajú o záhradku, môžu si voľnú komoru v stolíku naplniť vodou alebo pieskom, stavať si hrady, zámky, hĺbiť tunely a naplno sa ponoriť do sveta fantázie a predstavivosti. Malí stavitelia majú k dispozícii zelenú lopatku, hrabličky a 2 krásne formičky do piesku. Pre malých námorníkov čaká prekvapenie v podobe červenej loďky - stolík napustia vodou a zažijú osviežujúcu zábavu pri hre na lodných kapitánov a pirátov. To však nie je všetko - po prikrytí vrchným krytom sa stolík zmení na klasický detský stolík, takže si deti môžu kresliť obrázkyobedovať alebo sa s kamarátmi a súrodencami zahrajú stolové hry. Pri hrách sa deti môžu hrať v príjemnom chládku - stolík ponúka aj otvor pre upevnenie slnečníka (nie je súčasťou balenia).

Vozík so zmrzlinou a hamburgermi Écoiffier 100% Chef od 18 mesiacov

Detský vozík  na kolieskach v žiarivej červenej farbe je darčekom, ktoré poteší každé dieťatko už od 18 mesiacov. Realistické a nadčasové prevedenie vozíka s 29 doplnkami vhodne doplní hry detí v záhradnom domčeku. V horúcich letných dňoch si deti s radosťou vychutnajú osviežujúci nanuk alebo zmrzlinu v kornútku, ktorú pripravia samy v zmrzlinovom stroji. S vozíkom plným jedla  dokážu deti pohostiť každú návštevu. Bohatému občerstveniu, hamburgerom s kečupom, hranolkám s majonézou či sladkým koláčikom neodolá nik. Vďaka kolieskam na vozíku môžu deti vozík jednoducho samy premiestňovať.

Moderný dizajn, príjemné farby, oblé tvary a vysoká kvalita spájajú 2 francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Darujte svojim deťom nezabudnuteľné zážitky z hry s úžasným stolíkom na pestovanie kvietkov spolu s vozíkom, ktorý obsahuje všelijaké koláčiky, zmrzlinu a iné potraviny. Táto súprava hračiek ponúka deťom široké spektrum hier od záhradníkov a domácich pomocníkov, po predavačov, kuchárov či zmrzlinárov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,80 kg / 4,85 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné