Set stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotom a hojdačka Tuleň s vodotryskom od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek Smoby tvoria originálne a maximálne zábavné hračky na dvor alebo do záhrady: detský stôl De Jardinage pre malých záhradkárov a obojstranná hojdačka s vodotryskom. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Detský stôl a hojdačka sú dokonale zladené a výborne sa dopĺňajú. Deti si na stolíku môžu pestovať vlastné kvietky a potom sa veselo hojdať na hojdačke, ktorá má navyše vodotrysk. Vďaka najmodernejšiemu dizajnu a žiarivým farbám tieto hračky výborne zapadnú aj do vašej záhrady alebo na dvor.

Detský stôl Záhradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotom od 2 rokov

Detský stôl De Jardinage od výrobcu Smoby je nádherný stolík pre malých záhradníkov. S rozmermi 69*69*70 cm je to ideálna hračka na hry vonku pre deti od 2 rokov. Súčasťou tejto outdoorovej hračky je 5 kvetináčov v žiarivých farbách, do ktorých si deti môžu posadiť svoje kvietky. Starať sa o nich budú pomocou hrabličiek, lopatky a krhličky, ktoré tiež patria k záhradníckej výbave. Okrem toho je v balení aj vedierko, 2 kolieska na kvetináče, ktoré sa zavesia na plot stolíka a 4 paličky, ktoré sa dajú zapichnúť do kvetináčov a vyzdobiť ich. Spolu obsahuje záhradný stôl De Jardinage 15 doplnkov.

Detský stolík pre záhradníkov je v strede rozdelený plotom zelenej farby, na ktorý sa dajú povešať kvetináče alebo záhradnícke náradie. Jedna strana stola pre záhradníkov je hlboká, dá sa do nej nasypať zemina a nasadiť kvietky. Z druhej strany stolíka sú otvory na kvetináče a vedierko. Tam si deti môžu pripravovať rastlinky pred zasadením. Stojí na 4 pevných plastových nohách, preto je veľmi odolný a stabilný. Stôl naviac obsahuje špeciálny anti UV filter, ktorý zabezpečí, že jeho farby zostanú krásne žiarivé dlhé roky. Chráni plast na stolíku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Smoby detská obojstranná hojdačka Tuleň je prevedená v krásnej žiarivej zelenej farbe s červenými držiakmi a motívom tuleňa. Má ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čase hojdania sa. Detská obojstranná hojdačka je v tvare tuleňa s peknými očkami. Je to hojdačka, vhodná pre deti od 3 rokov. Dĺžka hojdačky je 112 cm. Výška od zeme je 27 cm. Detská hojdačka je doplnená o vodotrysk. Počas horúcich letných dní sa dá k otvoru na hojdačke pripojiť hadica s vodou a deti majú o zábavu postarané. Rozmery produktu sú 112*50*65 cm. Vďaka svojim skladným rozmerom sa jednoducho prenáša a nezaberá veľa miesta.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Záhradnícky stolík pre deti aj hojdačka s vodotryskom sú jedinečné hračky na leto, ktoré vašich malých nezbedníkov zabavia po celé leto. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Doprajte vašim deťom radosť zo zábavných vzrušujúcich hier v záhrade alebo na dvore a zakúpte im tento cenovo výhodný set hračiek Smoby.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,80 kg / 4,85 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné