Set stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, vedro set s krhlou priesvitné a 3 kusy mini čln od 18 mes

Popis produktu

Set hračiek francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier tvoria originálne a maximálne zábavné hračky na dvor alebo do záhrady: detský stolík Voda&Piesok 2v1 s mlynom, otvorom na slnečník, súprava hračiek vo vedierku a 3 loďky na hranie potešia všetky deti, ktoré obľubujú hry s pieskom a vodou. Detský stôl, vedro set a 3 člny na hranie sú dokonale zladené a výborne sa dopĺňajú. Deti si na stolíku môžu kresliť, hrať sa alebo si vytvoriť aj malé pieskovisko či bazénik, kde sa budú hrať s formičkami, mlynom a lodičkami. Vďaka vysokej kvalite, originálnemu prevedeniu a jedinečným vlastnostiam sú hračky značky Smoby a Écoiffier veľmi obľúbené.  Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, otvorom na slnečník a 4 doplnky od 18 mesiacov

Smoby detský stolík na hranie Voda&Piesok 2v1 je krásny, robustný stolík, ktorý je vhodný na hranie na záhradku či na terasu bytu. Detský stolík na hranie pre deti od 18 mesiacov je špecifický svojou multifunkčnosťouVrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. Ďalej obsahuje lodičku a malý červený mlyn cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Sučasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku: lopatky, hrablička a formičky do piesku.

Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ. Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii a jeho rozmery sú 69*69*46 cm. Výška stola je 46 cm, výška mlyna 27 cm. Vďaka unikátnemu dizajnu a prvkom ktoré detský stôl Voda&Piesok 2v1 obsahuje si ho vaše ratolesti okamžite zamilujú a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady či terasy.

Vedro set Perleť Écoiffier s krhlou priesvitný 6 dielov od 18 mesiacov červený

Écoiffier set do piesku je určený pre deti od 18 mesiacov. Obsahuje 6 kusov náradia  vhodného pre hru v piesku alebo pri vode. Sada s vedierkom je priesvitná v perleťovom odtieni červenej pre dievčatko s kombináciou zelenej farby. Set do piesku pre deti obsahuje vedierko, krhlu, hrabličky, lopatku, sitko a formičku v tvare morskej hviezdičky. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať do piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Deti môžu cez presvitajúce steny sledovať kamienky, piesok, rybičky alebo čokoľvek, čo si do neho uložia. Sledujú pohyb vody a iného obsahu vo vedierku. Detský set je skvelou hračkou do piesku na pláž či na detské ihrisko. Rozmery setu pre deti sú 18*18*34 cm.

Set 3 kusov mini člna Écoiffier dĺžka 10,5 cm od 18 mesiacov v 3 farbách

Sada 3 kusov plastových lodičiek Écoiffier je pekná hračka do vody vhodná pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacovPlastový čln sa dá veľmi dobre využiť na letných výletoch, pri kúpaní v bazéne alebo pri iných prázdninových aktivitách. Je vyrobený z kvalitného, zdravotne neškodného plastu. Set 3 kusov člnov obsahuje loďky v 3 farbách: žltú, zelenú a červenú. Ak máte záujem o inú kombináciu farieb, napíšte požadované farby do poznámky v objednávke. Všetky malé, ale i veľké detí sa veľmi rady kúpu a hrajú vo vode a tento malý čln je veľmi dobrým nástrojom na zabavenie. Rozmery člnu sú 3*7*10,5 cm. Hra s loďkami vo vode rozvíja detskú predstavivosť, pomáha pri rozvoji motoriky a manipulácii s predmetmi.

Smoby a Écoiffier  sú francúzskymi výrobcami detských hračiek s nezameniteľným francúzskym dizajnom.  Hračky pre deti sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, spĺňajú prísne európske štandardy a normy. Manipuláciou s hračkami sa u detí rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Súprava hračiek stolíka na hranie s mlynom, vedro setu do piesku s krhlou a 3 mini člnov zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov  a tiež je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku, na čerstvom vzduchu. Tento set kvalitných a pre hru detí bezpečných hračiek poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,50 kg / 5,55 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné