Set stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom a športový set 7 hier Jardin&Saisons od 18 mes

Popis produktu

Set unikátneho detského stolíka Voda&Piesok 2v1 a športovej sady 7 hier Jardin&Saisons pre deti od francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej, modrej a červenej farby a vzájomne sa dopĺňajú aj dizajnovo a funkčne, a tak spolu vytvárajú hotové záhradné centrum zábavy, z ktorého deti nebudú chcieť ani odísť. Vďaka vysokej kvalite, originálnemu prevedeniu a jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby a Écoiffier charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené. 

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, otvorom na slnečník a 4 doplnky od 18 mesiacov

Smoby detský stolík na hranie Voda&Piesok 2v1 je krásny, robustný stolík, ktorý je vhodný na hranie na záhradku či na terasu bytu. Detský stolík na hranie pre deti od 18 mesiacov je špecifický svojou multifunkčnosťouVrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. Ďalej obsahuje lodičku a malý červený mlyn cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Sučasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku: lopatky, hrablička a formičky do piesku.

Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ. Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii a jeho rozmery sú 69*69*46 cm. Výška stola je 46 cm, výška mlyna 27 cm. Vďaka unikátnemu dizajnu a prvkom ktoré detský stôl Voda&Piesok 2v1 obsahuje si ho vaše ratolesti okamžite zamilujú a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady či terasy.

Športový set na záhradu Sport Écoiffier 7 hier

Écoiffier súprava športových hier Jardin&Saisons je krásna a zábavná hračka vhodná pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Set hier v sebe zahŕňa klasické hry kolky, rybičky, golf, pólo, loptičky v poháriku a tanier na hádzanie. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť vonku, ale aj vo vnútri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Hračky sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky. Detské hry na von sú nadčasové, budú sa páčiť viacerým generáciám.

Smoby a Écoiffier  sú francúzskymi výrobcami detských hračiek s nezameniteľným francúzskym dizajnom.  Hračky pre deti sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, spĺňajú prísne európske štandardy a normy. Manipuláciou s hračkami sa u detí rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Súprava hračiek stolíka na hranie s mlynom a sada športových hier  zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov  a tiež je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku, na čerstvom vzduchu. Tento set detského stolíka Voda&Piesok 2v1 s mlynom a športového setu 7 hier Jardin&Saisons poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,50 kg / 5,55 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.