Set stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom a rybárska udica a plachetnicou s námorníkom od 18 mes

Popis produktu

Set hračiek je tvorený multifunkčným stolíkom Voda&Piesok 2v1 s mlynom, detskou rybárskou udicou na chytanie rýb  a plachetnicou s námorníkom. Súprava 3 hračiek má neodolateľnú cenu, preto neváhajte a zakúpte ju aj svojim ratolestiam. Kúpou získate 3 úžasné kvalitné hračky a k tomu aj ušetríte. Stolík deti využijú pri rôznych hrách a detských aktivitách. Vďaka svojej multifunkčnosti po odstránení krytu sa v ňom môžu hrať s pieskom či vodou. Rybárska udica na chytanie rybičiek a plachetnica s námorníkom vytvárajú široký priestor pre hry, ale tiež vymýšľanie dobrodružných príbehov, čím sa rozvíja detská fantázia. Hračky v sete sú zladené funkčne aj farebne, výborne sa dopĺňajú a deťom zaručia dni, týždne či mesiace plné zábavy.

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby s mlynom, otvorom na slnečník a 4 doplnky od 18 mesiacov

Smoby detský stolík na hranie Voda&Piesok 2v1 je krásny, robustný stolík, ktorý je vhodný na hranie na záhradku či na terasu bytu. Detský stolík na hranie pre deti od 18 mesiacov je špecifický svojou multifunkčnosťouVrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok a deti sa tak môžu vyšantiť s formičkami a inými hračkami. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. Ďalej obsahuje lodičku a malý červený mlyn cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Sučasťou detského stolíka Voda&Piesok 2v1 je aj set hračiek do piesku: lopatky, hrablička a formičky do piesku.

Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. S detským stolíkom na vodu a piesok si vaše detičky užijú veľa zábavných chvíľ. Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a sú príjemné na dotyk. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii a jeho rozmery sú 69*69*46 cm. Výška stola je 46 cm, výška mlyna 27 cm. Vďaka unikátnemu dizajnu a prvkom ktoré detský stôl Voda&Piesok 2v1 obsahuje si ho vaše ratolesti okamžite zamilujú a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady či terasy.

Rybárska udica s troma kačičkami Écoiffier s košíkom od 18 mes

 

Detská plachetnica Écoiffier s námorníkom od 18 mesiacov

Écoiffier plachetnica s námorníkom je pekná hračka do vody vhodná pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacovPlachetnica sa dá veľmi dobre využiť na letných výletoch, pri kúpaní v bazéne alebo pri iných prázdninových aktivitách. Je vyrobená z kvalitného, zdravotne bezpečného plastu. Plachetnica je dlhá 22,5cm, široká 10,5cm a vysoká 24,5cm. Hra s loďkami vo vode rozvíja detskú predstavivosť, pomáha pri rozvoji motoriky a manipulácii s predmetmi, nehovoriac o tom, ako sa s nimi deti zabavia. Všetky malé, ale i veľké detí sa veľmi rady kúpu a hrajú vo vode a táto plachetnica je veľmi dobrým nástrojom na zabavenie. 

Smoby a Écoiffier  sú francúzskymi výrobcami detských hračiek s nezameniteľným francúzskym dizajnom.  Hračky pre deti sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, spĺňajú prísne európske štandardy a normy. Manipuláciou s hračkami sa u detí rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Súprava hračiek stolíka na hranie s mlynom, rybárskej udice s rybkami na chytanie a peknej plachetnice s námorníkom  zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov  a tiež je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku, na čerstvom vzduchu. Tento set kvalitných hračiek v žiarivých farbách poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovnej plochy46 cm
Rozmery balenia70*17*72 cm
Celková dĺžka69 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,50 kg / 5,55 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.