Set Piknik stolík s dvoma stoličkami KidChair Smoby a set hamburgerov 100% Chef s 25 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Set detského stolíka Kidstool so stoličkami KidChair spolu so sadou hamburgerov od francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier vytvárajú funkčne i dizajnovo zladenú súpravu hračiek, s ktorou sa zabavia dievčatá i chlapci od 2 rokov. Hračky sú vyrobené v Európe a prevedené v príjemných farbách, ktoré pútajú pozornosť detí. Setom kvalitných hračiek piknikového stolíka, stoličkami a setom hamburgerov s 25 doplnkami darujete deťom dvojnásobnú radosť, podnetné herné prostredie pre rôzne detské hry a rozvoj detskej fantázie a navyše ušetríte, keďže hračky v sete vám ponúkame za skvelú cenu.

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrom 27 cm výška, nosnosť 50 kg od 18 mesiacov

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolík alebo taburetka na sedenie  pre všetky deti od 18 mesiacov. Taburetka vyrobená z kvalitného plastu má UV filter, takže jej farby nevyblednú ani na slnku a biela ostane naozaj bielou bez toho, aby zožltla. Výška detskej taburetky je 27 cm a má nosnosť 50 kg. Túto multifunkčnú taburetku môžu chlapci a dievčatá využívať aj ako stolík, takže jej použitie je naozaj univerzálne. 

Stolička pre deti KidChair Smoby s UV filtrom, nosnosť 50 kg, výška 27 cm, od 18 mesiacov

Stolička pre deti KidChair Smoby je dokonalá stolička pre detičky od 18 mesiacov. V tomto sete nájdete až 2 stoličky, ktoré prekvapia vaše ratolesti. Ich krásne farby sú chránené UV filtrom a ani po dlhom čase nestratia krásny žiarivý odtieň. Sedadlo stoličky je vo výške 27 cm, pričom celková výška aj s operadlom je 50 cm. Detská stolička má nosnosť 50 kg a je skvelou stoličkou na to, aby sa vaše dieťatko učilo samostatne sedieť v tej správnej polohe. Stoličku  môže dieťatko používať pri hraní, ale aj počas jedenia či na záhradnej párty a dokonale ladí s detskými domčekmi Smoby.

Detský set hamburgerov 100% Chef Écoiffier od 18 mesiacov s 25 doplnkami

Écoiffier set s hamburgermi 100% Chef je krásny set s veľkým množstvom rôznych doplnkov. Je vhodný pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré si chcú otvoriť vlastnú reštauráciu s tými najchutnejšími hamburgermi a koláčmi. Detský set s hamburgermi obsahuje až 25 doplnkov, s ktorými vaše deti zažijú veľa zábavy. Rozmery detského hamburgerového setu sú 29*19*20 cm. Vďaka hamburgerovému setu sa deti naučia samostatnosti pri príprave rôznych druhov jedál a ich servírovaní. Súčasťou setu sú dva hamburgery, ktoré sú takmer na nerozoznanie od skutočných hamburgerov. Obsahujú všetko, čo by mal chutný hamburger mať, a to mäsovú placku, syr, paradajku, vajíčko a v neposlednom rade chutný a zdravý šalátik.

Smoby a Écoiffierfrancúzski výrobcovia, ktorí produkujú kvalitné detské hračky s moderným dizajnom a v žiarivých farbách. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú maximálne bezpečné pre hru aj najmenších detí. Ak chcete pre svoje dieťa kvalitné a bezpečné hračky, vyberte si z ponuky hračiek vyrobených v Európe.  Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*80*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia81*47*23 cm
Výška sedacej plochy23 cm
Celková dĺžka80 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,3 kg / 5,1 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.