Set stôl pre deti KidTable zelený Smoby s lavicou s UV filtrom a vozíkom na ťahanie

Popis produktu

Zelený stôl pre deti KidTable s lavicou a vozíkom na ťahanie je špičková sada záhradných doplnkov pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže ušetríte viac, ako pri kúpe samostatných produktov. Sada stolíka a lavice od francúzskeho Smoby sa vyznačuje prvotriednou kvalitou, odolnosťou a zamatovo jemným povrchom, ktorý je ošetrený anti UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne žiarivé farby aj po rokoch používania. Záhradná sada je vhodná pre viacero detí. Využitie nájde aj v interiéri počas chladnejšieho počasia. Súčasťou sady je aj vozík na ťahanie od Écoifier, s ktorým si deti užijú veľa zábavy.

Stôl pre deti KidTable Smoby s UV filtrom od 18 mes

Stôl pre deti KidTable Green predstavuje originálny záhradný doplnok od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý poteší všetky deti už od 18 mesiacov. Stolík je vyhotovený v zeleno-bielej farebnej kombinácii a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru, ktorý zabráni ich vyblednutiu. Ku stolíku sa pohodlne usadia 4 deti, ktoré si môžu vychutnávať občerstvenie so svojimi súrodencami a kamarátmi na záhrade alebo vnútri domu. Je vhodným doplnkom k detským domčekom Smoby a ďalšiemu záhradnému nábytku z kolekcie Kid Furniture.

Stolík je vyrobený z prvotriednych plastov, jeho nohy sú vyrobené špeciálnou technológiou Blow Moulding, ktorá im dodáva najvyššiu odolnosť a pevnosť. Stolík je veľmi stabilný a jeho robustné nohy sú prispôsobené aj pre hru v interiéri. Oblé hrany zaručujú deťom bezpečnosť a povrch stolíka je jemný, zamatový na dotyk. Výška stolíka je 45 cm, takže naň ľahko dosiahnu aj malé deti. Rozmery stolíka sú 76*52*45 cm a jeho váha je 3,5 kg. Praktický stôl tak bez námahy presuniete, kamkoľvek budete potrebovať a umožňuje rýchlu montáž.

Lavica pre deti Kid Furniture Bench Blue Smoby modrá s UV filtrom 70 kg nosnosť 

Lavica pre deti Kid Furniture Bench Blue od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci doplnok do záhrady, ktorý využijú deti už od 18 mesiacov. Lavica na sedenie je vyhotovená v modro-bielej farebnej kombinácii a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru, ktorý zabráni ich vyblednutiu. Detská lavica ponúkne miesto na sedenie pre 2 deti, ktoré ju využijú na záhrade, dvore, ale takisto aj v interiéri. Je vhodným doplnkom k detským domčekom Smoby a ďalšiemu záhradnému nábytku z kolekcie Kid Furniture.

Lavica je vyrobená z prvotriednych plastov, jej nohy sú vyrobené špeciálnou technológiou Blow Moulding, ktorá im dodáva najvyššiu odolnosť a pevnosť. Lavica sa vyznačuje vysokou stabilitou, jej robustné nohy sú prispôsobené aj na hru v interiériOblé hrany zaručujú deťom bezpečnosť a povrch lavice je jemný, zamatový na dotyk. Celková nosnosť lavice je až 70 kg a výška sedacej plochy je 27 cm, takže sa na ňu ľahko posadia aj malé deti.

Vozík na ťahanie Beach Trolley Écoiffier s autom a vedierko do piesku a krhličkou 

Vozík na ťahanie Beach Trolley od francúzskeho Écoiffier je vynikajúci vozík na hry v záhrade, ktorý si obľúbia deti už od 18 mesiacov. S červeným vozíkom s rúčkou na ťahanie majú deti k dispozícii aj set do piesku, ktorý obsahuje vedierko, sitko, krhličku, hrable, lopatku, pracovné autíčko, formičku do piesku v tvare korytnačky a slniečka. S krásnymi hračkami sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pieskovisku, v záhrade, sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, bezpečného pre hru detí. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne tvary, hrať sa hry na povolanie záhradkárov a polievať kvetinky.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76*52*45 cm
Celková výška45 cm
Rozmery balenia54*12*79 cm
Celková dĺžka76 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,9 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.