Set spotrebičov do kuchynky Tefal hriankovač Express Smoby a rýchlovarná kanvica s mechanickým zvukom

Popis produktu

Set spotrebičov do kuchynky s hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou s mechanickým zvukom zaujme všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na povolanie kuchárov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú prácu šéfkuchárov, zisťujú, ako správne používať kuchynské spotrebiče. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si logické myslenie a jemnú motoriku. Sada spotrebičov predstavuje skvelé rozšírenie detskej kuchynky, pričom sa s nimi deti zahrajú aj samostatne.

Hriankovač Tefal Toaster Express Smoby s dvoma chlebíkmi a vyskakovacou mechanikou

Hriankovač s 2 chlebíkmi Tefal Toaster Express od francúzskej značky Smoby využijú chlapci a dievčatá od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie kuchárov. Hriankovač v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailmi zabaví chlapcov a dievčatá pri hre v kuchynke. Hriankovač je vybavený praktickou vyskakovacou mechanikou, vďaka ktorej po stlačení gombíka dokážu chlebíky vyskočiť do vzduchu ako pri skutočnom hriankovači. Hriankovač je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hriankovača sa nachádza logo mini Tefal. Detský hriankovač má rozmery 15*6*8 cm. 

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express s mechanickým zvukom

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express v nádhernom šedom vyhotovení s olivovými detailmi poteší všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Moderná rýchlovarná kanvica je skvelým doplnkom do každej detskej kuchynky, pričom sa s ňou dá hrať aj samostatne. Otvárateľná kanvica s odmerkou je vybavená tlačidlom na otváranie, ktoré po potiahnutí vydáva mechanický zvuk, vďaka čomu pôsobí hra na kuchárov ešte realistickejšie. Je vyrobená z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je pre deti bezpečná. Ergonomická biela rukoväť je prispôsobená pre detské ruky.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*6*8 cm
Celková výška8 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť113 g
Notebez batérie
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.