Set spotrebičov do kuchynky Tefal hriankovač s elektronickým kávovarom Smoby a ručný mixér s tlakovým hrncom

Popis produktu

Set spotrebičov do kuchynky s hriankovačom, elektronickým kávovarom, mixérom a tlakovým hrncom predstavuje skvelý darček pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na profesiu kuchárov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Deti si vyskúšajú prácu šéfkuchárov, učia sa variť a zahrať sa môžu aj so svojimi kamarátmi a súrodencami. Prirodzeným spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si logické myslenie a jemnú motoriku. Set spotrebičov využijú deti pri hre v detskej kuchynke, pričom sa s nimi zahrajú aj samostatne.

Hriankovač Tefal Toaster Express Smoby s dvoma chlebíkmi a vyskakovacou mechanikou

Hriankovač s 2 chlebíkmi Tefal Toaster Express od francúzskeho výrobcu Smoby prinesie deťom od 3 rokov veľa radostne strávených chvíľ. Hriankovač v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailmi zabaví chlapcov a dievčatá pri hre v kuchynke. Hriankovač je vybavený praktickou vyskakovacou mechanikou, vďaka ktorej po stlačení gombíka dokážu chlebíky vyskočiť do vzduchu ako pri skutočnom hriankovači. Hriankovač je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hriankovača sa nachádza logo mini Tefal. Detský hriankovač má rozmery 15*6*8 cm. 

Espresso kávovar elektronický Rowenta Electronic Smoby so zvukom a svetlom a šálka na kávu

Elektronický espresso kávovar Rowenta od francúzskeho Smoby v krásnom šedo-bielom vyhotovení s olivovými detailmi predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti už od 3 rokov. Moderný kávovar ponúkne malým kuchárom realistické funkcie - jeho vrchná časť sa dá otvárať, disponuje pohyblivou rukoväťou, po stisnutí tlačidiel dokáže svietiť a vydávať zvuk ako pri skutočnej príprave chutného espressa. Je vyrobený z pevného a odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je bezpečný pre hru detí. Súčasťou balenia je aj praktická šálka.

Ručný mixér Tefal Whisk Express Smoby s metličkami

Ručný mixér Tefal Whisk Express od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na kuchárov. Ručný mixér v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailmi predstavuje skvelý doplnok do každej detskej kuchynky. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na realistické miešanie vďaka 2 bielym metličkám, ktoré stačí nasadiť na mixér a stlačiť gombík so zvukom Cric Cric, vďaka ktorému sa metličky dokážu mechanicky pohybovať. Mixér je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku mixéra sa nachádza logo mini Tefal. 

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby šedo-olivový

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Tlakový hrniec v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailmi využijú deti pri hre na šéfkuchárov. Hrniec je vybavený praktickým otváracím systémom, vďaka ktorému sa deti môžu tešiť na uvoľnenie pokrievky s pomocou gombíkov, pričom ich poteší aj mechanický zvuk Cric Cric. Tlakový hrniec je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hrnca sa nachádza logo mini Tefal. Detský tlakový hrniec má rozmery 19*13*12 cm.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*6*8 cm
Celková výška8 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť113 g
Notebez batérie
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.