Set spotrebičov do kuchynky Tefal hriankovač s Espresso kávovarom Smoby a ručný mixér s rýchlovarnou kanvicou

Popis produktu

Set spotrebičov do kuchynky s hriankovačom, elektronickým Espresso kávovarom a mixérom s kanvicou využijú kreatívne deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na šéfkuchárov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá sa zabavia pri hre na povolanie kuchárov, kvalitné repliky im pomáhajú získať realistické zážitky ako pri skutočnom varení. Prirodzeným spôsobom sa približujú svetu dospelých, rozvíjajú si logické myslenie a jemnú motoriku. Súpravu spotrebičov môžu deti využiť aj ako originálne rozšírenie do detskej kuchynky, taktiež sa s nimi môžu hrať samostatne.

Hriankovač Tefal Toaster Express Smoby s dvoma chlebíkmi a vyskakovacou mechanikou

Hriankovač s 2 chlebíkmi Tefal Toaster Express z dielne francúzskych dizajnérov Smoby predstavuje nádherný darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie kuchárov. Hriankovač v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami zabaví chlapcov a dievčatá pri hre v kuchynke. Hriankovač je vybavený praktickou vyskakovacou mechanikou, vďaka ktorej po stlačení gombíka dokážu chlebíky vyskočiť do vzduchu ako pri skutočnom hriankovači. Hriankovač je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hriankovača sa nachádza logo mini Tefal. Detský hriankovač má rozmery 15*6*8 cm.

Espresso kávovar elektronický Rowenta Electronic Smoby so zvukom a svetlom a šálka na kávu

Elektronický espresso kávovar Rowenta od francúzskeho Smoby v krásnom šedo-bielom vyhotovení s olivovými detailami predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti už od 3 rokov. Moderný kávovar ponúkne malým kuchárom realistické funkcie - jeho vrchná časť sa dá otvárať, disponuje pohyblivou rukoväťou, po stisnutí tlačidiel dokáže svietiť a vydávať zvuk ako pri skutočnej príprave chutného espressa. Je vyrobený z pevného a odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je bezpečný pre hru detí. Súčasťou balenia je aj praktická šálka.

Ručný mixér Tefal Whisk Express Smoby s metličkami

Ručný mixér Tefal Whisk Express od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na kuchárov. Ručný mixér v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami predstavuje skvelý doplnok do každej detskej kuchynky. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na realistické miešanie vďaka 2 bielym metličkám, ktoré stačí nasadiť na mixér a stlačiť gombík so zvukom Cric Cric, vďaka ktorému sa metličky dokážu mechanicky pohybovať. Mixér je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku mixéra sa nachádza logo mini Tefal. 

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express s mechanickým zvukom

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express v krásnom šedom vyhotovení s olivovými detailami poteší všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Moderná rýchlovarná kanvica je skvelým doplnkom do každej detskej kuchynky, pričom sa s ňou dá hrať aj samostatne. Otvárateľná kanvica s odmerkou je vybavená tlačidlom na otváranie, ktoré po potiahnutí vydáva mechanický zvuk, vďaka čomu pôsobí hra na kuchárov ešte realistickejšie. Je vyrobená z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je pre deti bezpečná. Ergonomická biela rukoväť je prispôsobená pre detské ruky pre čo najlepšiu manipuláciu.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*6*8 cm
Celková výška8 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť113 g
Notebez batérie
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.