Set kuchynských spotrebičov tlakový hrniec Tefal s mixérom Smoby a hriankovač s rýchlovarnou kanvicou a kávovar s filtrom

Popis produktu

Set spotrebičov do kuchynky s tlakovým hrncom, mixérom, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou s kávovarom očarí všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania. Hračky spolu dizajnovo a farebne ladia, vyznačujú sa nádherným dizajnom a vysokou kvalitou. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú kuchársku profesiu, učia sa pripravovať chutné jedlo a obsluhovať jednotlivé spotrebiče s realistickým dizajnom. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, rozvíjajú si logické myslenie, fantáziu a jemnú motoriku. Sadu spotrebičov môžu deti využiť aj pri hre v detskej kuchynke, dá sa s nimi hrať aj samostatne.

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby šedo-olivový

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker od francúzskej značky Smoby zaujme všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Tlakový hrniec v tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami využijú deti pri hre na šéfkuchárov. Hrniec je vybavený praktickým otváracím systémom, vďaka ktorému sa deti môžu tešiť na uvoľnenie pokrievky s pomocou gombíkov, pričom ich poteší aj mechanický zvuk Cric Cric. Tlakový hrniec je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hrnca sa nachádza logo mini Tefal. Detský tlakový hrniec má rozmery 19*13*12 cm.

Ručný mixér Tefal Whisk Express Smoby s metličkami

Ručný mixér Tefal Whisk Express je skvelá hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na kuchárov. Ručný mixér v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami predstavuje skvelý doplnok do každej detskej kuchynky. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na realistické miešanie vďaka 2 bielym metličkám, ktoré stačí nasadiť na mixér a stlačiť gombík so zvukom Cric Cric, vďaka ktorému sa metličky dokážu mechanicky pohybovať. Mixér je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku mixéra sa nachádza logo mini Tefal. 

Hriankovač Tefal Toaster Express Smoby s dvoma chlebíkmi a vyskakovacou mechanikou

Hriankovač s 2 chlebíkmi Tefal Toaster Express Smoby predstavuje originálny darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie kuchárov. Hriankovač v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami zabaví chlapcov a dievčatá pri hre v kuchynke. Hriankovač je vybavený praktickou vyskakovacou mechanikou, vďaka ktorej po stlačení gombíka dokážu chlebíky vyskočiť do vzduchu ako pri skutočnom hriankovači. Hriankovač je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hriankovača sa nachádza logo mini Tefal. Detský hriankovač má rozmery 15*6*8 cm. 

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express s mechanickým zvukom

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express v originálnom šedom vyhotovení s olivovými detailmi zabaví všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Moderná rýchlovarná kanvica je skvelým doplnkom do každej detskej kuchynky, pričom sa s ňou dá hrať aj samostatne. Otvárateľná kanvica s odmerkou je vybavená tlačidlom na otváranie, ktoré po potiahnutí vydáva mechanický zvuk, vďaka čomu pôsobí hra na kuchárov ešte realistickejšie. Je vyrobená z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je pre deti bezpečná. Ergonomická biela rukoväť je prispôsobená pre detské ruky pre čo najlepšiu manipuláciu.

Kávovar Tefal Coffee Express Smoby s filtrom a nádobou na vodu šedo-olivový

Kávovar Tefal Coffee Expres predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov, pričom ju využijú pri hre v detskej kuchynke alebo samostatne. Moderný kávovar je vybavený filtrom a nádobou na vodu, pôsobí realistickým dojmom - dieťa si do kávovaru naleje potrebné množstvo vody, zavrie vrchnák a stisnutím tlačidla prefiltruje vodu do odnímateľnej nádoby s rukoväťou. Špičkový detský kávovar je vyrobený z pevného a zároveň jemného plastu so zaoblenými hranami, vďaka čomu je bezpečný pre hru detí. Vo vrchnej časti kávovaru je vyobrazené logo mini Tefal.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19*13*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť148 g
Priemer20 cm
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.