Set kuchynských spotrebičov tlakový hrniec Tefal Clipso Smoby a rýchlovarná kanvica so zvukom

Popis produktu

Set spotrebičov do kuchynky s tlakovým hrncom a rýchlovarnou kanvicou s mechanickým zvukom poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na povolanie kuchárov. Hračky spolu dizajnovo a farebne ladia, vyznačujú sa špičkovou kvalitou. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú prácu šéfkuchárov, učia sa správne používať kuchynské spotrebiče. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si logické myslenie a jemnú motoriku. Detské spotrebiče predstavujú výborný doplnok do detskej kuchynky, pričom sa s nimi deti zahrajú aj samostatne.

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby šedo-olivový

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker predstavuje fantastickú voľbu pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Tlakový hrniec v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailmi využijú deti pri hre na šéfkuchárov. Hrniec je vybavený praktickým otváracím systémom, vďaka ktorému sa deti môžu tešiť na uvoľnenie pokrievky s pomocou gombíkov, pričom ich poteší aj mechanický zvuk Cric Cric. Tlakový hrniec je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hrnca sa nachádza logo mini Tefal. Detský tlakový hrniec má rozmery 19*13*12 cm.

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express s mechanickým zvukom

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express v luxusnom vyhotovení s olivovými detailmi poteší všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Moderná rýchlovarná kanvica je skvelým doplnkom do každej detskej kuchynky, pričom sa s ňou dá hrať aj samostatne. Otvárateľná kanvica s odmerkou je vybavená tlačidlom na otváranie, ktoré po potiahnutí vydáva mechanický zvuk, vďaka čomu pôsobí hra na kuchárov ešte realistickejšie. Je vyrobená z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je pre deti bezpečná. Ergonomická biela rukoväť je prispôsobená pre detské ruky pre čo najlepšiu manipuláciu.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19*13*12 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť148 g
Priemer20 cm
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.