Set šmykľavka Toboggan XL Smoby s vodou dĺžka 230 cm a vedro set s formičkami

Popis produktu

Set detských hračiek šmykľavka značky Smoby s plochou šmyku dlhou 2,3 metra a vedro set s mlynom vytvárajú skvelú kombináciu hračiek, ktoré zabavia vaše ratolesti na dlhý čas. Deti milujú šmýkanie na šmykľavke a hru v piesku s rôznym náradím, formičkami. Detským setom šmykľavky a vedro setu bude ich radosť z novej hračky hneď dvojnásobná. Tešiť sa bude i vaša peňaženka, pretože kúpa setu hračiek je výhodnejšia ako kúpa separátnych detský hračiek. Aktivity vonku nikdy neboli takou zábavou ako s novými hračkami. 

Šmykľavka Toboggan XL Smoby dĺžka 2,3 m

Smoby Toboggan XL je veľká šmykľavka pre deti s 2,3 metra dlhou plochou šmyku, ktorá zaručuje intenzívny a neopakovateľný zážitok zo šmýkania. Deti milujú šmýkanie na šmykľavke a šmykľavka Toboggan XL od Smoby sa stane ozdobou vašej záhrady, ktorá sa premení na nekonečné centrum zábavy v lete na jar či na jeseň. V hornej časti detskej šmykľavky je možnosť zospodu napojiť hadicu s vodou, dieťa tam má nielen šmykľavku ale hotový vlastný malý tobogan. Voda tečie zhora dolu, a dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu, alebo rovno do bazéna. Šmykľavka obsahuje unikátny anti UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením a tak zabezpečuje že farby nevyblednú, a zostanú krásne žiarivé ako v prvý deň. 

Má dvojité steny, ktoré zaručujú pevnosť a stabilitu. Šmykľavka má zároveň všetky tvary oblé, jemné vypracované, a príjemné na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta. Vďaka jemným farbám perfektne sadne do vašej záhrady či na dvor. V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená a zospodu vystužená. Plasty sú príjemné a zamatové na dotyk. Vysoké a masívne úchyty zabezpečujú pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Majú tiež podperu, aby pevne stáli a nezabárali sa do piesku či mäkkej trávy. Je to jedna z najobľúbenejších detských šmykľaviek. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Nosnosť šmykľavky je 50 kg.

Šmykľavka má bezpečné protišmykové schodíky. Je to francúzsky model, v krásnych žiarivých farbách. Rozmery má 254*130*134 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 43 cm. Jedinečná farebnosť šmykľavky v zelenej a červenej farbe si získa priazeň každého dieťaťa na prvý pohľad. Pastelové farby podnecujú u detí predstavivosť a fantáziu. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa noriem a európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu. 

Vedro set s mlynom Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mes

Écoiffier set do piesku pre deti je s veľkým vedierkom, s mlynom na vodu, sitkom, lopatkou, hrabľami a formičkou rybičky. Celková výška detského setu s mlynom je 31 cm. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca či dievča. Je prevedený v krásnej pastelovej oranžovo-zelenej farbe s obrázkom rybičky. Výborne sa hodí na hru na pláži alebo na detskom pieskovisku. Rozmery setu detského náradia sú 16*15,5*31 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Écoiffier je francúzsky výrobca detských hračiek a je zárukou kvality.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozmery balenia187*33*60 cm
Celková dĺžka237 cm
Dĺžka šmýkacej plochy230 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14 kg / 17 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.