Výrobca: Smoby Kategória: Šmykľavky sety Kód: SM310261-12
319,99 €
214,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek Smoby od francúzskeho výrobcu tvorí jedinečná šmykľavka s vodou a dvojitou vlnou Toboggan XL a detský traktor Power Builder Max na šliapanie s bagrom, nakladačom a prívesom. Hračkami na záhradu či dvor potešíte dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Šmykáčku s dvojitou vlnou môžete napojiť na záhradnú hadicu a získate tak unikátny tobogán, na ktorom sa deti dokážu zabaviť celé hodiny. Hračky v sete sú prevedené v príjemných farbách a sú vyrobené z kvalitných a zdravotne bezpečných materiálov. Oblé hrany a kvalitné prevedenie zaručujú bezpečnú hru detí. Detský traktor Power Builder Max na šliapanie s bagrom, nakladačom a prívesom a šmykľavka Toboggan XL je krásna kombinácia hračiek, ktoré spolu vytvoria pekné zábavné centrum a potešia všetky deti. Kúpou hračiek v sete Smoby získate naozaj kvalitné výrobky za zvýhodnenú cenu a deťom darujete nielen 2 hračky, ale tiež dvojnásobnú radosť.

Šmykľavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou dĺžka 2,3 m

Detská šmykľavka Smoby Toboggan XL pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov patrí medzi najkvalitnejšie produkty spomedzi detských šmykľaviek na trhu. So svojou 2,3 metra dlhou plochou na šmýkanie zaručuje intenzívny a jedinečný zážitok z každého zošmyknutia. Šmykľavka má ergonomickú, tvarovanú dvojitú vlnu a možnosť napojenia na vodu, čo sa dá využiť hlavne v letných mesiacoch, kedy sa vaše deti môžu zošmyknúť rovno do bazéna. Má pekné farebné prevedenie v červenej a zelenej pastelovej farbe, čo u detí podporuje fantáziu a stimuluje predstavivosť. Je veľmi bezpečná vďaka pevným a protišmykovým schodíkom a jazda je pohodlná vďaka príjemnému došmyku na konci šmykľavky. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou mokrou nohou. Nosnosť šmykľavky je 50 kg.

Deti sa šmýkajú na vode rovno do bazénika, a tak majú svoj vlastný tobogan. Bezpečnosť zaručuje pevná plastová konštrukcia z pevných a odolných plastových častí, ktoré sú spevnené podperou v strede. Plast šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Šmykľavka opierku na ruky, vďaka ktorej si deti neublížia. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Šmykľavka je 2,3 m dlhá, jej rozmery sú 230*237*142 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 43 cm. Jedinečnou vlastnosťou šmykľavky je anti UV filter, ktorý chráni povrch pred slnečným žiarením, a preto zostane plast a jeho farby krásne žiarivé a nepoškodené počas dlhých rokov používania. Šmykľavka pre deti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvelou voľbou pre vaše ratolesti. 

Traktor Power Builder Max Smoby s prívesom, bagrom a nakladačom

Smoby detský traktor Power Builder Max na šliapanie s pedálmi je traktorom pre deti a bagrom, nakladačom a prívesom väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre dievčatá i chlapcov od 3 do 8 rokov. Deti traktor môžu používať aj dlhšie, pretože má dostatočne veľké rozmery. Traktor pre deti Power Builder Max je prevedený vo farebnej kombinácii  žltej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami. Svojím vzhľadom pripomína realistický traktor. Detský traktor Power Builder Max má nastaviteľné sedadlo a otáčajúci volant s trúbou. Všetky prvky traktora sú pohyblivé a dajú sa ovládať pomocou páky. Detský traktor na šliapaniepraktický príves, vďaka ktorému si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Predný bager a nakladač sa dajú ovládať pomocou páky. Všetky prvky na hranie zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu.

pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou úžasných 185 cm je to veľká hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Výška sedacej plochy traktora je 37 cm. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 3 rokov, a počas celého detstva. Vďaka svojej robustnosti je to bezpečná hračka, dieťa nesedí vo veľkej výške nad zemou. Traktor pre deti má nosnosť 30 kg. Ľahko sa na ňom pedáluje a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský traktor s prívesom je hračka snov každého chlapca. Príves traktora pre deti sa dá jednoducho odpojiť. Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára či stavbára.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hlavnou myšlienkou spoločnosti Smoby je, aby hračka rozvíjala motorické zručnosti dieťaťa, sociálnu inteligenciu a fyzickú zdatnosť. Tento set hračiek šmykľavky s vodou a dvojitou vlnou Toboggan XL detský traktor Power Builder Max na šliapanie s bagrom, nakladačom a prívesom urobí radosť všetkým deťom a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozmery balenia187*33*60 cm
Celková dĺžka237 cm
Dĺžka šmýkacej plochy230 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14 kg / 17 kg
Nosnosť50 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...