Set šmykľavka Toboggan XL Smoby s vodou dĺžka 230 cm a striekací vodný klaun a športový set 7 hier

Popis produktu

Jedinečný set hračiek od európskych výrobcov tvorí šmykľavka s dvojitou vlnou Toboggan XL, BIG striekací vodný klaun a Écoiffier súprava športových hier Jardin&Saisons poteší dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Šmykľavka, veselý striekací klaun a športový set 7 hier tvoria spolu jeden celok a dokonale sa k sebe hodia. Vašim deťom na dvore či záhrade veľmi jednoducho vytvoríte tak úžasné centrum na hranie, kde sa zahrajú so súrodencami a s kamarátmi. Súprava hračiek je ideálna na letné hry vonku, aby sa deti počas prázdnin mohli zabávať dlhé hodiny. Set hračiek vyrobených z kvalitného a pre hru detí bezpečného plastu určite urobí veľkú radosť všetkým deťom a vás príjemne prekvapí cena tohto krásneho setu kvalitných hračiek.

Šmykľavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou dĺžka 2,3 m

Detská šmykľavka Smoby Toboggan XL pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov patrí medzi najkvalitnejšie produkty spomedzi detských šmykľaviek na trhu. So svojou 2,3 metra dlhou plochou na šmýkanie zaručuje intenzívny a jedinečný zážitok z každého zošmyknutia. Nosnosť šmykľavky je 50 kg. Jedinečnou vlastnosťou šmykľavky je anti UV filter, ktorý chráni povrch pred slnečným žiarením a preto zostane plast a jeho farby krásne žiarivé a nepoškodené počas dlhých rokov používania. Šmykľavka pre deti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvelou voľbou pre vaše ratolesti. Šmykľavka má ergonomickú dvojitú vlnu a možnosť napojenia na vodu, čo sa dá využiť hlavne v letných mesiacoch.

Deti sa šmýkajú na vode rovno do bazénika a tak majú svoj vlastný tobogan. Bezpečnosť zaručuje pevná plastová konštrukcia z pevných a odolných plastových častí, ktoré sú spevnené podperou v strede. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou mokrou nohou. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Šmykľavka je 2,3 m dlhá, jej rozmery sú 230*237*142 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 43 cm. 

Striekací vodný klaun BIG

BIG striekací vodný klaun je osviežujúca veselá hračka pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Po napojení striekajúceho vodného klauna na bežnú záhradnú hadicu, jeho čiapka vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti od tlaku vody. Už počas stúpania sa čiapka klauna začne točiť a tak malým nezbedníkom poskytne v letných, častokrát neznesiteľných, horúčavách chladné osvieženie. Plast, z ktorého je vodný klaun vyrobený obsahuje UV filter, ktorý chráni farbu pred vyblednutím a hračka je tak dlho krásna a žiarivá ako v prvý deň. V letných zábavkách BIG vodnému klaunovi nezabráni ani nerovný povrch v záhrade, pretože ventil na jeho hlave sa dá manuálne upraviť, aby voda po spustení striekala priamo hore a klaun pre deti tak môže spustiť očakávanú sprchu a každé dieťa sa pri ňom po vyčerpávajúcich prázdninových hrách veľmi rado osvieži a stane sa jeho každodenným spoločníkom.

Športový set na záhradu Sport Écoiffier 7 hier

Écoiffier súprava športových hier Jardin&Saisons je krásna a zábavná hračka vhodná pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Set hier v sebe zahŕňa klasické hry kolky, rybičky, golf, pólo, loptičky v poháriku a tanier na hádzanie. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť vonku, ale aj vo vnútri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Hračky sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky. Detské hry na von sú nadčasové a budú sa páčiť viacerým generáciám.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Ďalší renomovaný výrobca je nemecký producent BIG, ktorý vyrába rovnako kvalitné, bezpečné a jedinečné hračky z plastu. BIG ponúka na svoje hračky nadštandardnú záruku 3 roky. Obľubu rodičov i detí si získala, najmä vďaka kvalite a bezpečnosti hračiek, francúzska spoločnosť Écoiffier. Hračky európskych výrobcov Smoby, BIG a Écoiffier majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. S hračkami v tomto úžasnom cenovo výhodnom sete sa vaše deti nikdy nebudú nudiť. Šmykľavka, ktorá sa ľahko zmení na tobogan je niečo, po čom túži každé malé dieťatko. S vodným striekacím klaunom si deti užijú veľa zábavy a set športových hier Jardin&Saisons zabaví deti na dlhý čas vonku aj v dome, keď bude vonku škaredé počasie. Tento krásny set kvalitných hračiek poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozmery balenia187*33*60 cm
Celková dĺžka237 cm
Dĺžka šmýkacej plochy230 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14 kg / 17 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné