Set šmykľavka Toboggan XL Smoby s vodou dĺžka 230 cm a automatický semafor, dopravné značky a cestné kužele

Popis produktu

Set hračiek v sebe zahŕňa jedinečnú Smoby šmykľavku Toboggan XL od francúzskeho výrobcu Smoby a dopravné ihrisko BIG, ktoré obsahuje cestné kužele, dopravné značkysemafor. V tejto úžasnej cenovo výhodnej ponuke získavate až 4 skvelé hračky naraz od kvalitných európskych výrobcov. Deti sa z nich budú tešiť dlhé roky a vy popri tom ušetríte. Dopravné ihrisko BIG deti krásne využijú vo vnútri i vonku so šmykľavkou. Značkou STOP označia zákaz vstupu, parkovanie pre autíčka označia značkou parkovisko, určia si prechod pre chodcov, hlavnú cestu a semaforom značia, kedy je prechod povolený a kedy má návštevník zastaviť. Na vytvorenie zábran im poslúžia cestné kužele. Dopravné ihrisko je vynikajúci prostriedok na rozvoj detskej fantázie a na vylepšenie každej hry. Šmykľavka  s dopravným ihriskom ponúkajú dievčatám i chlapcom od 3 rokov široký priestor pre hry, ktoré im pomôžu s mentálnym i fyzickým vývinom. Hračky sa vzájomne ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy, z ktorého budú mať deti určite radosť a vás príjemne prekvapí cena tohto krásneho setu kvalitných hračiek.

Šmykľavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou dĺžka 2,3 m

Detská šmykľavka Smoby Toboggan XL pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov patrí medzi najkvalitnejšie produkty spomedzi detských šmykľaviek na trhu. So svojou 2,3 metra dlhou plochou na šmýkanie zaručuje intenzívny a jedinečný zážitok z každého zošmyknutia. Šmykľavka má ergonomickú, tvarovanú dvojitú vlnu, a možnosť napojenia na vodu, čo sa dá využiť hlavne v letných mesiacoch, kedy sa vaše deti môžu zošmyknúť rovno do bazéna. Má pekné farebné prevedenie v červenej a zelenej pastelovej farbe, čo u detí podporuje fantáziu a stimuluje predstavivosť. Je veľmi bezpečná vďaka pevným a protišmykovým schodíkom a jazda je pohodlná vďaka príjemnému došmyku na konci šmykľavky. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou mokrou nohou. Nosnosť šmykľavky je 50 kg.

Deti sa šmýkajú na vode rovno do bazénika, a tak majú svoj vlastný tobogan. Bezpečnosť zaručuje pevná plastová konštrukcia z pevných a odolných plastových častí, ktoré sú spevnené podperou v strede. Plast šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Šmykľavka opierku na ruky, vďaka ktorej si deti neublížia. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Šmykľavka je 2,3 m dlhá, jej rozmery sú 230*237*142 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 43 cm. Jedinečnou vlastnosťou šmykľavky je anti UV filter, ktorý chráni povrch pred slnečným žiarením, a preto zostane plast a jeho farby krásne žiarivé a nepoškodené počas dlhých rokov používania. Šmykľavka pre deti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvelou voľbou pre vaše ratolesti. Vaše deti si šmýkanie na šmykľavke zamilujú v lete jari či jeseni.

Detský semafor BIG automatický čierny

BIG detský semafor v čiernom prevedení naučí deti spoznať základné pravidlá cestnej premávky. Semafor automaticky mení farby každých 30 sekúnd a poskytne deťom veľa novej a nepoznanej zábavy, keď budú svoju jazdu na odrážadle alebo trojkolke alebo hru s autíčkami usmerňovať podľa pokynov semafora. Semafor má robustnú konštrukciu, aby vydržal nešetrné detské zaobchádzanie. Výška semaforu je 71 cm. Pre dosiahnutia maximálnej stability sa dá základňa semafora naplniť vodou alebo pieskom, takže sa nemôže prevrátiť. Detský semafor funguje na 3xAA batérie. Ak v zápale hry malí vodiči zabudnú semafor vypnúť, kvôli úspore energie po hodine prevádzky automaticky zhasne.

Detské cestné kužele BIG 4 diely od 12 mesiacov

BIG detské cestné kužele v sete štyroch kusov sú prevedené v autentickej červeno-bielej kombinácii a poskytnú deťom veľa zábavy pri jazde na odrážadle, trojkolke či bicykli. Cestné kužele BIG môže dieťa obchádzať a cibriť si tak motorické zručnosti. Pri hre môžu poslúžiť ako policajné uzávery, na obchádzanie prekážok alebo jazda okolo kužeľov môže byť súčasťou zloženia "vodičských skúšok" na odrážadlo. Veľké kužele s výškou 26 cm sú z pružného plastu, takže vydržia veľa zrážok bez poškodenia.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. BIG je špičkový výrobca z Nemecka, ktorý pri výrobe hračiek používa zdravotne neškodné najkvalitnejšie materiály. Na hračky BIG je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky a sú chránené UV stabilizátormi podobne ako domček a šmykľavka Smoby. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto jedinečnú súpravu hračiek do záhrady a budú mať postarané o zábavu na veľmi dlhý čas. Záhradná šmykľavka i dopravné ihrisko sú vyrobené s citom pre detail, z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozmery balenia187*33*60 cm
Celková dĺžka237 cm
Dĺžka šmýkacej plochy230 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14 kg / 17 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné