Set šmykľavka s vodotryskom Funny Double Toboggan Smoby 2 metrová a darček stavebnica v dóze 50+20% kociek modrá

Popis produktu

Set šmykľavka s vodotryskom Funny Double Toboggan a darček stavebnica v modrej dóze je obľúbený set hračiek pre všetky deti od 2 rokov. Sada hračiek za zníženú cenu poteší všetkých rodičov, ktorí získajú pre svojich chlapcov a dievčatá kvalitné hračky a zároveň ušetria viac, ako pri nákupe samostatných hračiek. Hračky v sete od Smoby Écoiffier spolu krásne ladia, sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a ponúknu deťom veľa radostne strávených chvíľ. Prednosťou hračiek od Smoby je aj povrchová úprava s anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachovajú krásne a žiarivé farby aj po rokoch používania.

Šmyklavka s vodotryskom Funny Toboggan Smoby 2 metrová dvojité steny s UV filtrom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan patrí medzi najnovšie detské šmykľavky od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Šmykľavka poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna farebná kombinácia červenej, modrej a žltej upúta deti od 2 rokov na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup. Masívne modré držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Funkcia vodotrysku ochladí chlapcov a dievčatá počas počas horúcich, letných dní. Nosnosť šmykľavky je až 50 kg, je veľmi stabilná a žltý rebrík je vybavený širokým podkladom, takže sa šmykľavka neprebára do zeme. Plochu na šmýkanie a schodíky spája pevná opora, zaisťujúca maximálnu bezpečnosť. Rozmery detskej šmykľavky sú 217*88*119 cm, pričom celková dĺžka šmykľavky je 217 cm a výška 119 cm.

Stavebnica pre deti Maxi Abrick Écoiffier v dóze 50 kociek + 20% kociek zdarma od 12 mesiacov modrá

Stavebnica Maxi Abrick od francúzskej spoločnosti Écoiffier v sebe skrýva až 50 kociek, ktoré sú zabalené v praktickej dóze. K stavebnici získate zadarmo 20% kociek. Kocky si deti po hre uložia do dózy v modrej farbe. Detské kocky sú veľké a deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Detská stavebnica Abrick je kompatibilná so všetkými stavebnicami z kolekcie Maxi Abrick, preto si vaše dieťa môže vytvoriť jednu obrovskú stavebnicu. Pri skladaní, rozkladaní i ukladaní kociek sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a rozvíjajú svoju predstavivosť.

Smoby Écoiffier sú francúzske značky, ktoré produkujú kvalitné plastové hračky, vyrobené podľa prísnych noriem a európskych štandardov. Značka Smoby je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie a jej hračky sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom.Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*88*119 cm
Celková výška119 cm
Rozmery balenia190*34*50 cm
Celková dĺžka217 cm
Dĺžka šmýkacej plochy200 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,5 kg / 14,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...