Set šmykľavka s vodotryskom Funny Double Toboggan Smoby 2 metrová a darček stavebnica v dóze 50+20% kociek ružová

Popis produktu

Set šmykľavka s vodotryskom Funny Double Toboggan a darček stavebnica v ružovej dóze je vynikajúci set hračiek pre všetky deti od 2 rokov. Set hračiek za akciovú cenu poteší všetkých rodičov, ktorí získajú pre svoje ratolesti kvalitné hračky a zároveň výhodne ušetria. Hračky v sete od Smoby Écoiffier spolu krásne ladia, sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a ponúknu deťom veľa radostne strávených chvíľ. Prednosťou hračiek od Smoby je aj povrchová úprava s anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachovajú krásne a žiarivé farby aj po rokoch používania.

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan Smoby 2 metrová, dvojité steny s UV filtrom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie šmykľavky od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna farebná kombinácia červenejzelenej, sivej bielej upúta deti od 2 rokov na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Masívne zelené držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň.  Nosnosť šmykľavky je až 50 kg.

Stavebnica pre deti Maxi Abrick Écoiffier v dóze 50 kociek + 20% kociek zdarma od 12 mesiacov ružová

Stavebnica Maxi Abrick od francúzskej spoločnosti Écoiffier v sebe skrýva až 50 kociek, ktoré sú zabalené v praktickej dóze. K stavebnici získate zadarmo 20% kociek. Kocky si deti po hre uložia do dózy v ružovej farbe. Detské kocky sú veľké a deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Detská stavebnica Abrick je kompatibilná so všetkými stavebnicami z kolekcie Maxi Abrick, preto si vaše dieťa môže vytvoriť jednu obrovskú stavebnicu. Pri skladaní, rozkladaní i ukladaní kociek sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a rozvíjajú svoju predstavivosť.

Smoby Écoiffier sú francúzske značky, ktoré produkujú kvalitné plastové hračky, vyrobené podľa prísnych noriem a európskych štandardov. Značka Smoby je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie a jej hračky sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom.Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*88*119 cm
Celková výška119 cm
Rozmery balenia190*34*50 cm
Celková dĺžka217 cm
Dĺžka šmýkacej plochy200 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,5 kg / 14,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.