Set šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby a traktor Claas Farmer XL s prívesom

Popis produktu

V tomto sete hračiek zo zamatovo jemného plastu nájdete cenovo výhodnú kombináciu hračiek na záhradu. Set obsahuje šmykľavku pre deti Toboggan Super Megagliss 2v1 a detský traktor na šliapanie Claas Farmer XL s prívesom. Hračky v sete majú francúzsky pôvod od výrobcu Smoby.

Šmykľavka Super Megagliss Toboggan 2in1 Slide Green Smoby 360 cm šmýkacia plocha s UV filtrom od 24 mes

Šmykľavka Super Megagliss Toboggan 2v1 od francúzskeho výrobcu Smoby v zeleno-tyrkysovom vyhotovení rastie spolu s deťmi od 2 do 8 rokov. Univerzálna šmykľavka sa dá jednoduchým spôsobom premeniť na malú šmykľavku s dĺžkou šmyku 1,5 metra a keď deti vyrastú, pripojením druhej časti získate veľkú šmykľavku s dĺžkou šmyku až 3,6 metra. Mimoriadne pevná a odolná konštrukcia šmykľavky je stabilná a pýši sa vysokou nosnosťou až 50 kg.

Samozrejmosťou sú protišmykové schodíky s oporou na zemi a pevné držadlá na bokoch šmykľavky. Lezenie po schodíkoch je tak bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Na veľkej šmykľavke s ergonomickou plochou zažijú deti pri šmýkaní až trojitú vlnu, poskytne im zábavu na celé roky. Jej rozmery sú 352*112*186 cm. Povrch šmykľavky je vybavený anti UV filtrom, ktorý chráni farby pred vyblednutím, vďaka čomu vyzerá šmykľavka ako nová aj po dlhom používaní.

Detský traktor na šliapanie Claas Farmer XL Žaba Smoby s prívesom zelený

Traktor pre deti Claas Farmer XL je detský traktor na šliapanie, ktorý je vhodný pre malých traktoristov od 3 rokov. Detský traktor má realistický dizajn, v zadnej časti má odpojiteľný príves. Je to dokonalý detský traktor s reťazovým pohonom. Traktor má výšku sedadla 37 cm a nosnosť 30 kg.

  • traktor na reťazový pohon
  • výška sedadla 37 cm
  • celková dĺžka 141 cm
  • celková výška 53 cm
  • nosnosť 30 kg
  • traktor s prívesom
  • rozvíja pohybové schopnosti detí

Hračky v sete majú francúzsky pôvod, v ktorom sa odráža kvalita, odolnosť a francúzska jedinečnosť. Detská šmykľavka a traktor pre deti sú odolné a kvalitné hračky s oblými hranami zo zamatovo jemného plastu.

Traktor a šmykľavka sa k sebe dokonale hodia, vytvárajú spolu jeden zábavný celok pre všetky deti od 2 rokov. Francúzsky výrobca Smoby je zárukou bezpečnosti, originality a spokojnosti detí i rodičov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozmery balenia189*60*45 cm
Celková dĺžka352 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Dĺžka šmýkacej plochy375 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť21 kg / 26 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.