Set šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby dĺžka 3,75/1,5 m a balančné odrážadlo od 24 mes

Popis produktu

Set unikátnej šmykľavky Toboggan Super Megagliss 2v1 a krásneho balančného odrážadla pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej, červenej a bielej farby. Set je zložený z kvalitnej šmykľavky Toboggan Super Megagliss 2v1 pre deti a z krásneho balančného odrážadla. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby dĺžka 3,75/1,5 m od 24 mesiacov

Smoby šmykľavka pre deti Toboggan Megagliss Super 2v1 má pevnú konštrukciu, ktorá sa dokáže prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa, a rastie spolu s ním. Jednoduchým spôsobom sa premení na malú šmykľavku s dĺžkou plochy šmyku 1,5 metra a pripojením druhej časti, z nej jednoducho vytvoríme úžasnú šmykľavku s dĺžkou šmyku až 3,75 metra. Najmenšia šmykľavka je vhodná pre deti už od 2 rokov. Plast je príjemný a zamatový na dotyk, má jemné a oblé hrany, ktoré sú pre dieťa bezpečné. Bezpečnosť detskej šmykľavky pevná konštrukcia, posilnená plastovou oporou v strede konštrukcie i na zemi. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Nosnosť šmykľavky je 50 kg.

Dieťa sa drží pevných operadiel po bokoch šmykľavky. Unikátny anti UV filter chráni plasty pred vyblednutím a zničením od slnka, a tak zaručuje že farby nevyblednú po dlhý čas a zostanú žiarivé ako v prvý deň počas dlhých rokov používania. Je prevedená v krásnych sviežich farbách zelenej, červenej, bielej a sivej farby, ktoré perfektne zapadnú na vašu záhradu, či na dvor. Šmykľavka pre deti je využiteľná na jar, v lete, či v jeseni a stane sa obľúbeným miestom na hranie pre vaše deti. Menšia šmykľavka spolu s väčšou vytvárajú detskú šmykľavku rozmerov 375*186*352 cm. Šírka plochy na kĺzanie je 40 cm. Výška držiakov je 45 cm. Výška šmykľavky v strednej časti je 74 cm.

Balančné odrážadlo Balance Bike Comfort Red Smoby s kovovou konštrukciou a výškovo nastaviteľným sedadlom od 24 mes

Balančné odrážadlo Balance Bike Comfort je vynikajúca hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, vhodná pre všetky deti a najmä chlapcov od 2 rokov. Deti sa s balančným odrážadlom učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Balančné odrážadlo Balance Bike Comfort má moderné červeno-zelené farebné vyhotovenie s bielymi detailami, ktoré si získa každé dieťa na prvý pohľad. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. 

Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Rozmery odrážadlá sú 77*40*49 cm. Celková výška odrážadla je 49 cm. Výška sedadla sa dá nastaviť od 33 do 38 cm. Odrážadlo má kvalitné EVA kolesá zo špeciálneho materiálu, kombinujúceho výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Dieťa si tak môže užívať hladkú a tichú jazdu.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozmery balenia189*60*45 cm
Celková dĺžka352 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Dĺžka šmýkacej plochy375 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť21 kg / 26 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.