Set šmykľavka Toboggan XS Smoby dĺžka 90 cm a vedro set s mlynom

Popis produktu

Set unikátnej šmykľavky Toboggan XS s vodou a vedro set s mlynom pre deti od francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a červenej farby. Set je zložený z kvalitnej šmykľavky Toboggan XS s vodou a z krásneho vedro setu s mlynom. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby a Écoiffier charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Detská šmykľavka Toboggan XS Smoby s vodou dĺžka 90 cm od 24 mesiacov

Detská šmykľavka Smoby zeleno-červenej farbe je jedna z najkvalitnejších produktov medzi detskými šmykľavkami. Šmykľavka Smoby má 90 cm dlhú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Šmýkacia plocha má šírku 38 cm. Je veľmi bezpečná vďaka svojej ergonomickej tvarovanej ploche na šmýkanie zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy pre každé dieťa. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Nezaberá veľa miesta a pre jej malý rozmer sa ľahko zmestí do detskej izby či do kufra auta, preto si ju môžete zobrať so sebou na chatu či k vode. Jedinečnou vlastnosťou malej detskej šmykľavky XS Toboggan je anti UV filter, ktorý chráni povrch plastu pre slnečným žiarením a zabezpečuje tak že farby zostanú krásne svieže ako v prvý deň počas dlhých rokov. Detská šmykľavka má nosnosť 20 kg.

Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode napríklad do svojho bazénika. Deti sa šmýkajú a majú svoj vlastný malý tobogan. Je to veľká zábava a deti milujú jazdu na šmykľavke. Vďaka svojej jedinečnej farebnej kombinácii  zelenej a červenej farby  pôsobí pozitívne. Stupienky detskej šmykľavky sú protišmykové, bezpečné ako aj jej celá stabilita. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej celková šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Šírka plochy na šmýkanie je 38 cm. Plastový povrch šmykľavky je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Jej hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť.

Vedro set s mlynom Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mes

Detský vedro set Ryba Écoiffier je sada doplnkov do piesku, ktorá je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Vedro set pre deti obsahuje vedro, mlyn, sitko, lopatku, hrable a formičku. Vedierko s nástrojmi do piesku sú vyrobené z kvalitného plastu.

  • 6 dielny set do piesku
  • 6 nástrojov z odolného plastu
  • mlyn na prelievanie vody alebo presýpanie piesku
  • rozmery 16,5*15,5*31 cm
  • vhodné od 18 mesiacov
  • kvalitný francúzsky výrobok

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Écoiffier je známy francúzsky výrobca detských hračiek a je zárukou vysokej kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 vm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia106*51*25 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.