Vyberte si set 3 hračiek európskej kvality za zvýhodnenú cenu, ktorý obsahuje: detskú šmykľavku s toboganom, vedro set s motívom Disney a detský fúrik. Hračky v cenovo výhodnom sete sa k sebe výborne hodia, deti zabavia na dlhý čas.
Šmykľavka s vodotryskom Toboggan XL Slide Green v zeleno-tyrkysovom vyhotovení poteší chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Pevná konštrukcia šmykľavky je mimoriadne stabilná a pýši sa nosnosťou až 50 kg, plocha na šmýkanie má dĺžku až 2,3 metra. Je vyrobená z pevného a odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk, taktiež má jemné a oblé hrany. Bezpečnosť detskej šmykľavky zaručujú protišmykové schodíky s plastovou oporou na zemi a pevné držadlá po bokoch šmykľavky, ktoré sú prispôsobené pre malé detské ruky. Šmykľavka sa dá napojiť na vodu, vďaka čomu ju deti dokážu využívať aj ako tobogan, ktorý im prinesie chladivé osvieženie počas horúcich letných dní.
Šmykľavka je vybavená pohodlnou ergonomickou plochou na šmýkanie, ktorú deti ocenia pri každodennej hre. Povrch šmykľavky je vybavený anti UV filtrom, ktorý chráni farby pred vyblednutím, vďaka čomu vyzerá šmykľavka ako nová aj po dlhom používaní. Je vyhotovená v krásnych sviežich farbách, ktoré sa dokonale hodia na každý dvor alebo záhradu a pomáhajú v deťoch rozvíjať fantáziu a predstavivosť. Šmykľavka pre deti je využiteľná na jar, v lete, či na jeseň a stane sa obľúbeným miestom na hranie pre vaše deti. Jej celkové rozmery sú 237*112*142 cm.
Detský fúrik je plastový fúrik s dvomi kolieskami, ktorý je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Fúrik má rozmery 58,5*30*31,5 cm. Fúrik pre deti je vhodný na hru na záhradníkov, na prenášanie hračiek, piesku alebo iného nákladu.
Vedro set s krhlou Frozen Garnished Bucket od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelým darčekom pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Modré vedierko s motívom Ľadové kráľovstvo a krásnym obrázkom animovaných princezien Anny a Elsy si získa deti na prvý pohľad. V súprave hračiek sa taktiež nachádza lopatka, hrabličky, sitko na presýpanie piesku, formička v tvare srdiečka a krhlička. Tou môžu deti polievať piesok, aby sa dal ľahšie formovať alebo ním polievať záhradku. Hry s pieskom patria medzi najobľúbenejšie detské aktivity a s touto nádhernou sadou to bude deti baviť ešte viac.
Hračky Smoby a Écoiffier majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako prevencia pred zranením najmenších detí. Cenovo výhodný set hračiek je zárukou skvelej zábavy pre všetky deti, ktoré majú rady zaujímavé hry. So setom sa môžu hrať vonku na čerstvom vzduchu.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 237*112*142 cm |
| Celková výška | 142 cm |
| Rozmery balenia | 187*33*60 cm |
| Celková dĺžka | 237 cm |
| Dĺžka šmýkacej plochy | 230 cm |
| UV filter | Áno |
| Dvojité steny | Áno |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 14 kg / 17 kg |
| Nosnosť | 50 kg |
| Farba | zelená |
| Set produktov | Áno |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...