Set šmykľavka Toboggan XL Smoby s vodou dĺžka 230 cm a traktor Builder Max s prívesom, bagrom a nakladačom

Popis produktu

Set hračiek Smoby od francúzskeho výrobcu tvorí jedinečná šmykľavka s vodou a dvojitou vlnou Toboggan XL a detský traktor Power Builder Max na šliapanie s bagrom, nakladačom a prívesom. Hračkami na záhradu či dvor potešíte dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Šmykáčku s dvojitou vlnou môžete napojiť na záhradnú hadicu a získate tak unikátny tobogán, na ktorom sa deti dokážu zabaviť celé hodiny. Hračky v sete sú prevedené v príjemných farbách a sú vyrobené z kvalitných a zdravotne bezpečných materiálov. Oblé hrany a kvalitné prevedenie zaručujú bezpečnú hru detí. Detský traktor Power Builder Max na šliapanie s bagrom, nakladačom a prívesom a šmykľavka Toboggan XL je krásna kombinácia hračiek, ktoré spolu vytvoria pekné zábavné centrum a potešia všetky deti. Kúpou hračiek v sete Smoby získate naozaj kvalitné výrobky za zvýhodnenú cenu a deťom darujete nielen 2 hračky, ale tiež dvojnásobnú radosť.

Šmykľavka s vodotryskom Toboggan XL Slide Green Smoby 230 cm šmýkacia plocha s UV filtrom

Šmykľavka s vodotryskom Toboggan XL Slide Green v zeleno-tyrkysovom vyhotovení poteší chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Pevná konštrukcia šmykľavky je mimoriadne stabilná a pýši sa nosnosťou až 50 kg, plocha na šmýkanie má dĺžku až 2,3 metra. Je vyrobená z pevného a odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk, taktiež má jemné a oblé hrany. Bezpečnosť detskej šmykľavky zaručujú protišmykové schodíky s plastovou oporou na zemi a pevné držadlá po bokoch šmykľavky, ktoré sú prispôsobené pre malé detské ruky. Šmykľavka sa dá napojiť na vodu, vďaka čomu ju deti dokážu využívať aj ako tobogan, ktorý im prinesie chladivé osvieženie počas horúcich letných dní.

Šmykľavka je vybavená pohodlnou ergonomickou plochou na šmýkanie, ktorú deti ocenia pri každodennej hre. Povrch šmykľavky je vybavený anti UV filtrom, ktorý chráni farby pred vyblednutím, vďaka čomu vyzerá šmykľavka ako nová aj po dlhom používaní. Je vyhotovená v krásnych sviežich farbách, ktoré sa dokonale hodia na každý dvor alebo záhradu a pomáhajú v deťoch rozvíjať fantáziu a predstavivosť. Šmykľavka pre deti je využiteľná na jar, v lete, či na jeseň a stane sa obľúbeným miestom na hranie pre vaše deti. Jej celkové rozmery sú 237*112*142 cm.

Traktor na šliapanie Builder Max Stavbár Smoby s bagrom a nakladačom oranžový

Smoby detský traktor Power Builder Max na šliapanie s pedálmi je traktorom pre deti a bagrom, nakladačom a prívesom väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Deti traktor môžu používať aj dlhšie, pretože má dostatočne veľké rozmery. Traktor pre deti Power Builder Max je prevedený vo farebnej kombinácii  žltej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami. Svojím vzhľadom pripomína realistický traktor. Detský traktor Power Builder Max má nastaviteľné sedadlo a otáčajúci volant s trúbou. Všetky prvky traktora sú pohyblivé a dajú sa ovládať pomocou páky. Detský traktor na šliapaniepraktický príves, vďaka ktorému si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Predný bager a nakladač sa dajú ovládať pomocou páky. Všetky prvky na hranie zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hlavnou myšlienkou spoločnosti Smoby je, aby hračka rozvíjala motorické zručnosti dieťaťa, sociálnu inteligenciu a fyzickú zdatnosť. Tento set hračiek šmykľavky s vodou a dvojitou vlnou Toboggan XL detský traktor Power Builder Max na šliapanie s bagrom, nakladačom a prívesom urobí radosť všetkým deťom a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery237*112*142 cm
Celková výška142 cm
Rozmery balenia187*33*60 cm
Celková dĺžka237 cm
Dĺžka šmýkacej plochy230 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14 kg / 17 kg
Nosnosť50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.