Set šmykľavka Tobbogan KS s dĺžkou 150 cm Smoby a pieskovisko stolík na vodu a piesok a rybárska udica od 24 mes

Popis produktu

Sada hračiek za akciovú cenu šmykľavka Toboggan KS s vodou a stolík na vodu a piesok s rybárskou udicou predstavuje fantastickú súpravu hračiek na leto pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Hračky pochádzajú od renomovaných európskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Šmykľavku, ktorá je dlhá 150 cm, jednoduchým spôsobom premeníte na detský tobogán a spolu so stolíkom na vodu a piesok a udicou tvoria jeden pekný celok pre hru a zábavu detí. Hračky sú dokonale zladené, a tak deťom doma veľmi jednoducho vytvoríte priestor na zábavné letné hry, kde sa zahrajú so súrodencami aj s kamarátmi. Súprava hračiek je ideálna na letné hry vonku, aby sa deti počas prázdnin mohli zabávať dlhé hodiny.

Šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Smoby Toboggan KS detská šmykľavka je stredne veľká šmykľavka pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov s 1,5 metra dlhou, ergonomickou tvarovanou plochou šmyku. Vďaka svojmu červeno - zelenému farebnému prevedeniu perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Z hornej časti šmykľavky je možnosť napojiť hadicu s vodou a dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu alebo do bazéna. Týmto jednoduchým spôsobom premeníte šmýkačku súkromný tobogan, z ktorého majú radosť všetky deti. Rozmery šmykľavky sú 158*70*102 cm. Šmykľavka má dvojité steny, ktoré zaručujú ich pevnosť a stabilitu. Bezpečnosť detí pri šmýkaní zaručujú protišmykové schodíky a pevná konštrukcia.

Táto zábavná hračka má všetky tvary oblé, jemne vypracované a je príjemná na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta.  V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená, zospodu vystužená. Je to stabilná šmykľavka, ktorá premení každý dvor alebo záhradu na ihrisko plné radosti a zábavy. Vysoké a veľké úchytky zabezpečujú pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou.  Detská šmykľavka má nosnosť 50 kg. Šmykľavka pre deti má anti UV filter, ktorý povrch šmykľavky pred slnečným žiarením. Zabezpečuje tak, že farby nevyblednú. Je to jedinečná vlastnosť, ktorú majú iba produkty značky Smoby. Plasty sú príjemné a zamatové na dotyk, ich tvar je oblý a preto sa dieťa nemôže zraniť. 

Pieskovisko stolík na vodu a piesok Écoiffier s 10 doplnkami od 18 mes

Stolík na vodu a piesok Écoiffier je výborná detská hračka, s ktorou sa zabavia všetky malé deti od 18 mesiacov. Stolík na piesok a vodu je vyhotovený v nádhernej červeno-modro-zelenej kombinácii, ktorá zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Stolík na záhradu ponúka bohatú sadu doplnkov: krhličku, lopatku, hrabličky, vedierko, sitko na piesok a rôzne formičky. Stolík sa podobá na detský hrad a tento dojem umocňuje aj strážna veža s vodnými mlynmi, cez ktoré môže dieťa smelo liať vodu. Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné, dieťa môže stolík naplniť vodou alebo pieskom

Jednotlivé časti stolíka sú odnímateľné a ľahko sa prispôsobia potrebám dieťaťa. Stolík na vodu a piesok je vyhotovený z kvalitného a odolného plastu. Rozmery tohto multifunkčného detského stolíka sú 50*37*66 cm. Celková výška stolíka je 66 cm. Pri hre so stolíkom sa u detí rozvíja fantázia a predstavivosť, takisto aj jemná motorika. Je to skvelá hračka na detské pieskoviská, do záhrad a dvorov.

Rybárska udica s troma kačičkami Écoiffier s košíkom od 18 mes

Écoiffier rybárska udica s 3 kačičkami je moderný plastový rybársky set, ktorý je ideálny nielen na na vonkajšie použitie, ale aj do bytu, záhradky alebo do detského bazéna. Rybársky set pre deti obsahuje modrú udicu s lankom a so žltým háčikom a tri malé rozkošné kačičky, ktoré sú vyhotovené v červenejžltej modrej farbe. Súčasťou setu je aj oranžová sieť, do ktorého sa dajú kačičky po love zachytiť. Kačičky majú nad chrbátikom praktický otvor, do ktorého sa háčik zachytí a deti ich budú ľahko vyťahovať z vody, pričom si precvičia nielen reflexy, ale aj svoju zručnosť a trpezlivosť. Tento set je výborná hračka pre všetkých malých rybárov od 18 mesiacov.

Výrobcovia Smoby a Écoiffier dodržiavajú pri výrobe hračiek prísne európske normy. Značky Smoby a Écoiffier sú zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa kvalitné a bezpečné hračky, vyberte si z ponuky hračiek vyrobených v Európe.  Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. 

 

 

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia119*25*44 cm
Celková dĺžka159 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,5 kg / 8,0 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.