Set šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm a dvojdielne pieskovisko Mušľa modré od 24 mes

Popis produktu

Sada hračiek európskych výrobcov Smoby šmykľavka Toboggan KS s vodou a BIG dvojdielne pieskovisko Mušľa urobí radosť dievčatám a chlapcom od 2 rokov. Šmýkačka pre deti 1,5 metra dlhú plochu na šmýkanie a napojením na záhradnú hadicu vytvoríte deťom jednoducho a rýchlo vlastný domáci tobogán. Pieskovisko Mušľa dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom a je ideálne pre letné šantenie detí od jedného roka. Hračky sa vzájomne dopĺňajú a spolu tvoria peknú sadu hračiek na záhradu alebo dvor a deti zabavia na dlhý čas. Deti milujú šmýkanie na šmykľavke a hru s pieskom, a preto detským setom šmykľavky s vodou a dvojdielnym pieskoviskom urobíte vašim ratolestiam hneď dvojnásobnú radosť z novej hračky. Tešiť sa bude i vaša peňaženka, pretože kúpa setu hračiek je výhodnejšia ako kúpa separátnych detský hračiek. Detské aktivity vonku s novými hračkami budú ešte väčšou zábavou.

Šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Smoby Toboggan KS detská šmykľavka je stredne veľká šmykľavka pre deti od 2 rokov. 1,5 metra dlhá, ergonomicky tvarovaná plocha šmyku poskytuje deťom nezabudnuteľné zážitky a radosť z pohybu. Z hornej časti šmykľavky je možnosť napojiť hadicu s vodou, a voda vyteká zhora dolu. Dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu alebo do bazéna, a tak má svoj vlastný súkromný tobogan. Šmykľavka má dvojité steny, ktoré zaručujú ich pevnosť a stabilitu. Zároveň všetky tvary má oblé, jemné vypracované, príjemné na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta. Vďaka svojim jemným farbám perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Je prevedená v krásnych farbách sviežej zelenej a červenej farby.

Je to stabilná šmykľavka, ktorá premení každý dvor alebo záhradu na ihrisko plné radosti a zábavy. Vysoké a veľké úchytky zabezpečujú pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou.  Detská šmykľavka má nosnosť 50 kg. Šmykľavka má anti UV filter, ktorý povrch šmykľavky pred slnečným žiarením. Zabezpečuje tak, že farby nevyblednú. Je to jedinečná vlastnosť, ktorú majú iba produkty značky Smoby. Plasty sú príjemné a zamatové na dotyk, ich tvar je oblý a preto sa dieťa nemôže zraniť. Rozmery šmykľavky sú 158*70*102 cm. Bezpečnosť zaručujú aj protišmykové schodíky a pevná konštrukcia.

Pieskovisko Mušľa BIG dvojdielne od 12 mesiacov modré

Dvojdielne pieskovisko Mušľa značky BIG je ideálne pre letné šantenie detí od jedného roka. Modré pieskovisko v tvare hrebenatky má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom a okrem pieskoviska tak vytvoríte dieťaťu aj malý bazénik. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie.

Podľa príslušných noriem nedosadajú oba diely pieskoviska vzduchotesne do seba, aby sa zabránilo náhodnému uduseniu dieťaťa. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko v tvare mušle má rozmery 180*87*20 cm. Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Detské pieskovisko Mušľa BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Renomovaní európski výrobcovia Smoby a BIG vo svojich jedinečných plastových hračkách spájajú kvalitu, bezpečnosť, originalitu a zamatovo jemný plast. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy, majú zaoblené hrany, deti sú pri hre chránené. Šmýkačka Toboggan s vodou a dvojdielne pieskovisko od kvalitných európskych výrobcov sú tou správnou voľbou aj pre vašich malých nezbedníkov. Každé dieťatko túži po vlastnej šmykľavke a pieskovisku, kde sa môže zahrať so svojimi kamarátmi. Detská šmykľavka Toboggan KS s vodou a pieskovisko Mušľa ponúkajú vašim ratolestiam široké spektrum hier, počas ktorých sa budú zabávať, ale aj hravým spôsobom posilňovať svalstvo rúk a nôh a zároveň si zdokonaľujú jemnú motoriku. Sada týchto kvalitných a bezpečných hračiek urobí radosť všetkým deťom a vás prekvapí príjemnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia119*25*44 cm
Celková dĺžka159 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,5 kg / 8,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné