Set šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm a hojdačka Kocúr a krhlička od 24 mes

Popis produktu

Kvalitné záhradné hračky za skvelú cenu. Set šmykľavka Toboggan KS Smobyhojdačka Kocúr a krhlička predstavuje správnu voľbu pre každé dieťa od 2 rokov. Set hračiek za akciovú cenu ušetrí rodičom peniažky a ich deti získajú moderné hračky, ktoré ich budú dlho baviť. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu. Šmykľavka v sete sa pýši anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachová žiarivé farby aj po dlhom používaní. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí, súrodencov a kamarátov.

Šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Smoby Toboggan KS detská šmykľavka je stredne veľká šmykľavka pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov s 1,5 metra dlhou, ergonomickou tvarovanou plochou šmyku. Vďaka svojmu červeno - zelenému farebnému prevedeniu perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Z hornej časti šmykľavky je možnosť napojiť hadicu s vodou a dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu alebo do bazéna. Týmto jednoduchým spôsobom premeníte šmýkačku súkromný tobogan, z ktorého majú radosť všetky deti. Rozmery šmykľavky sú 158*70*102 cm. Šmykľavka má dvojité steny, ktoré zaručujú ich pevnosť a stabilitu. Bezpečnosť detí pri šmýkaní zaručujú protišmykové schodíky a pevná konštrukcia.

Táto zábavná hračka má všetky tvary oblé, jemne vypracované a je príjemná na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta.  V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená, zospodu vystužená. Je to stabilná šmykľavka, ktorá premení každý dvor alebo záhradu na ihrisko plné radosti a zábavy. Vysoké a veľké úchytky zabezpečujú pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou.  Detská šmykľavka má nosnosť 50 kg. Šmykľavka pre deti má anti UV filter, ktorý povrch šmykľavky pred slnečným žiarením. Zabezpečuje tak, že farby nevyblednú. Je to jedinečná vlastnosť, ktorú majú iba produkty značky Smoby. Plasty sú príjemné a zamatové na dotyk, ich tvar je oblý a preto sa dieťa nemôže zraniť. 

Hojdačka na zem Kocúr Smoby s uškami a držiakmi zelená

Hojdačka Kocúr Smoby je hojdačka pre deti od 18 mesiacov. Má tvar kocúra a pohodlné ergonomicky tvarované sedadlo. Detská hojdačka má kompaktné rozmery 78*38*35 cm. Je vhodná do interiéru aj exteriéru.

  • hojdačka pre najmenšie deti od 18 mesiacov
  • vhodná do bytu aj do záhrady
  • ergonomické sedadlo
  • zelená farba
  • motív kocúrika
  • výška 35 cm, dĺžka 78 cm
  • hmotnosť 1,4 kg
  • kvalitný francúzsky výrobok

Veľká krhla s lienkou Picnic Écoiffier (objem 3,5 litra) zelená/červená od 18 mes

Écoiffier detská krhla Picnic na vodu je v červenej alebo zelenej farbe s nálepkou lienky. Krhlička pre deti je vyrobená z kvalitného plastu a deti ju využijú pri hre v piesku, bazéne alebo na polievanie kvetiniek. Držadlo je veľkosťou i tvarom prispôsobené detským ručičkám. Detská krhla Picnic s obrázkom lienky je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detskej krhly sú 36*11,5*30 cm. Vyberte si krhličku pre deti v zelenej alebo červenej farbe a svoj výber napíšte do objednávky.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Vďaka oblým a jemným tvarom sú hračky Smoby vhodné pre najmenšie deti, ktoré sú pri hre v bezpečí a nehrozí im poranenie. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery159*68*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia119*25*44 cm
Celková dĺžka159 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,50 kg / 8,50 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.