Set šmykľavka Sofia Prvá Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a auto odrážadlo Auto Sofia od 24 mes

Popis produktu

Set unikátnej šmykľavky Sofia Toboggan XS a odrážadla Sofia pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch ružovej a fialovej farby. Set je zložený z kvalitnej šmykľavky s toboganom pre deti a z krásneho odrážadla pre dievčatá Auto Sofia. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Šmykľavka Sofia Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 24 mesiacov

Detská šmykľavka Smoby s rozprávkovým motívom z obľúbenej rozprávky Princezná Sofia je jedna z najkvalitnejších produktov medzi detskými šmykľavkami. Šmykľavka Smoby má 90 cm dlhú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Je veľmi bezpečná vďaka svojej ergonomickej tvarovanej ploche na šmýkanie zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy pre každé dieťa. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť. Nezaberá veľa miesta a pre jej malý rozmer sa ľahko zmestí do detskej izby či do kufra auta, preto si ju môžete zobrať so sebou na chatu či k vode. Nosnosť šmykľavky je 20 kg.

Jedinečnou vlastnosťou detskej šmykľavky Sofia Toboggan XS je anti UV filter, ktorý chráni povrch plastu pre slnečným žiarením a zabezpečuje tak že farby zostanú krásne svieže ako v prvý deň počas dlhých rokov. Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode napríklad do svojho bazénika. Deti sa šmýkajú a majú svoj vlastný malý tobogan. Vďaka svojej jedinečnej farebnej kombinácii ružovej a fialovej farby s obrázkom z rozprávky pôsobí pozitívne. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej celková šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Šírka šmýkacej plochy je 38 cm.

Odrážadlo a chodítko Auto 2v1 Sofia Prvá Smoby od 10 mesiacov fialové

Smoby odrážadlo pre deti Auto Sofia je krásne fialové autíčko vhodné pre deti od 10 mesiacov. Má motív autíčka s motívom princeznej Sofie, ktorý na prvý pohľad upúta každé dievčatko. Výhodou autíčka je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Keď má dieťatko 10 mesiacov a učí sa chodiť, slúži mu autíčko ako chodítko, ako opora počas prvých krôčikov. Neskôr už sadá na autíčko a odráža sa nožičkami, vytáča volant doprava-doľava, pohodlne sa oprie do opierky a s ľahkosťou sa kotúľa po kolieskach. Má bezpečnostné brzdy. Smoby detské odrážadlo je prevedené v nádherných farbách, a pripomína autíčko, polepené milými nálepkami. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*27*40 cm. Volant sa otáča o 30°.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set šmykľavky Sofia Toboggan XS a odrážadla Auto Sofia poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.