Set šmykľavka Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a domček Pretty Blue od 24 mes

Popis produktu

Set jedinečných hračiek pozostáva z detského domčeka Pretty Blue s UV filtrom a detskej šmykľavky Toboggan XS od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky urobia radosť dievčatám a chlapcom od 2 rokov. Sú prevedené v príjemných farebných odtieňoch a vzájomne sa farebne aj dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Set detského domčeka Pretty Blue a detskej šmykľavky Toboggan XS s motívom obľúbenej rozprávky poteší všetky deti dvojnásobne a vy zároveň ušetríte.

Šmykľavka Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS je krásna detská šmykľavka, ktorá má motív známej rozprávky, ktorú milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Zaujímavosťou šmykľavky je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s rozprávkovým motívom nezbedného dievčatka Máše a jej priateľov je preto zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Detský domček Pretty Blue Smoby s UV filtrom od 2 rokov

Detský domček Smoby Pretty Blue má jedinečný dizajn, ktorý si na prvý pohľad obľúbia všetky deti. Má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia. Domček Pretty Blue pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov má jedinečné zasúvaciu okenicu žiarivej modrej farby a mriežkované okno v krásnej farebnej kombinácii modrej, šedej zelenej a bielej farby. Farby perfektne zapadnú do architektúry vašej záhrady či dvora, a stanú sa tak peknou ozdobou. Pre svoju nadčasovú jednoduchosť a priestranný vnútorný priestor patrí medzi najobľúbenejšie domčeky. Vnútorný pôdorys má rozmery 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Detský domček Pretty Blue má strechu šedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami.  Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. 

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím, a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Domček pre deti Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov.

Hračky od francúzskeho výrobcu Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku a šmýkanie na šmykľavke je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a vysokej kvalite materiálu. Značka Smoby je zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Detský set hračiek - šmykľavky Toboggan XS a domčeka Smoby Pretty Blue poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou. Splňte sen deťom a doprajte im radosť z hry počas letných dní.


Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné