Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm a fúrik s vedro setom Pirát od 24 mes

Popis produktu

Sada hračiek šmykľavka Toboggan XS Máša a medveď s vodou a detský fúrik so súpravou do piesku  Piráti  predstavuje fantastický set hračiek na leto pre chlapcov od 2 rokov. Hračky pochádzajú od renomovaných európskych výrobcov Smoby a Écoiffier. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Šmykľavka a detský set s fúrikom, vedierkom a nástrojmi do piesku i vody sú dokonale zladené hračky, ktoré spolu tvoria jeden dokonalý celok. Vašim deťom doma veľmi jednoducho vytvoríte priestor pre zábavné letné aktivity, pri ktorých sa zahrajú so súrodencami aj s kamarátmi. Súprava hračiek je ideálna na letné hry vonku, aby sa deti počas prázdnin mohli zabávať dlhé hodiny.

Šmykľavka pre deti Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby s vodou Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka s rozprávkovým motívom. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Šmýkačka je vhodná pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Šmykľavka Máša a medveď sa dá jednoducho napojiť na záhradnú hadicu a následne po šmykľavke steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Detský fúrik Pirát Écoiffier do piesku s vedro setom od 18 mesiacov červený

Detský fúrik Pirát je štýlový fúrik v červenej farbe, ktorý prichádza v balení spolu s vedierkom, krhličkou a nástrojmi do piesku. Je to dokonalá sada na hry v piesku pre každého chlapca. Fúrik so setom do piesku je vhodný od 18 mesiacov. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa sa pri hre príliš nenamáha. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Jeho rozmery sú 66*28*28 cm. Écoiffier set do piesku pre deti obsahuje spolu 6 kusov náradia do piesku. Je to vedierko s obrázkom piráta, sitko, hrabličky, lopatka, krhla a formička do piesku v tvare kotvy. Set do piesku má kompaktné balenie, ktoré sa jednoducho a prakticky prenáša. Dieťa si vďaka setu môže postaviť na pláži alebo na detskom pieskovisku svoj vlastný hrad a výborným spôsobom tak rozvíja svoju fantáziu.

Francúzski výrobcovia Smoby a Écoiffier dodržiavajú pri výrobe hračiek prísne európske normy a ich výrobky spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné kritéria stanovené Európskou úniou. Značky Smoby a Écoiffier sú zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa kvalitné a bezpečné hračky, vyberte si z ponuky hračiek vyrobených v Európe.  Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set hračiek- šmykľavky Toboggan XS Máša a medveď a detského fúrika s vedro setom do vody i piesku poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.