Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm a trojkolka Baby Balade Vert so slnečníkom od 24 mes

Popis produktu

Set jedinečnej šmykľavky Máša a medveď Toboggan XS s vodou a detskej trojkolky Baby Balade Vert so slnečníkom pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásna kombinácia hračiek, ktoré potešia všetky deti. Hračky v sete sú prevedené v príjemných farbách a sú vyrobené z kvalitných a zdravotne bezpečných materiálov. Oblé hrany a kvalitné prevedenie zaručujú bezpečnú hru detí. Set hračiek Máša a medveď Toboggan XS s vodou a trojkolka Baby Balade Vert so slnečníkom sa krásne dopĺňajú a spolu tvoria pekné hracie centrum do záhrady alebo dvora. Kúpou hračiek v sete Smoby získate naozaj kvalitné výrobky za zvýhodnenú cenu a deťom darujete nielen 2 hračky, ale tiež dvojnásobnú radosť.

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka s rozprávkovým motívom. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Šmýkačka je vhodná pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Šmykľavka Máša a medveď sa dá jednoducho napojiť na záhradnú hadicu a následne po šmykľavke steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Trojkolka Baby Balade Vert Smoby so slnečníkom od 10 mesiacov zeleno-biela

Detská trojkolka Baby Balade Vert je krásna trojkolka pre chlapcov aj dievčatá, ktorá je vhodná už od 10 mesiacov. Svieža zelená farba v kombinácii s bielou je naozaj neodolateľná. Trojkolka Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo, na ktorom dieťatko sedí veľmi pohodlne. Sedadlo zároveň podporuje správne sedenie a držanie chrbtice. Na sedadle je aj bezpečnostný pás, ktorý dieťa istí. Pre najmenšie deti je na trojkolke bezpečnostná ohrádka, ktorá tiež zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu počas jazdy dieťaťa. Bezpečnostná plastová ohrádka sa dá v prípade potreby odpojiť. Rodičia určite ocenia vodiacu rúčku, ktorou môžu riadiť smer jazdy dieťatka. Riadidlá na trojkolke sa dajú výškovo upraviť, podľa potreby dieťaťa. Podobne sa nastavuje aj poloha sedadla.

Trojkolka pre deti je vyrobená z kvalitných materiálov, plast na trojkolke je zamatový na dotyk. Na rodičovskej rúčke je praktické puzdro, na odloženie drobností. Deti si môžu svoje hračky odložiť do vyklápacej korby v zadnej časti trojkolky. Detská trojkolka rastie spolu s dieťaťom. Keď je menšie a nedočiahne na pedály, nožičky si môže vyložiť na stúpačky, ktoré sú vyššie. Vtedy sedí na trojkolke ako v kočíku, rodič riadi trojkolku. Dieťatko oddychuje a užíva si vozenie. Keď je väčšie, samo šliape na pedály a jazdí samostatne. Kolieska na trojkolke pre chlapcov sú vyrobené z mäkčeného plastu s gumeným pásom, preto sú veľmi tiché. Volant na trojkolke sa otáča do strán o 30°. Premyslenou súčasťou trojkolky je slnečná clona v zelenej farbe, ktorá chráni dieťatko pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hlavnou myšlienkou spoločnosti Smoby je, aby hračka rozvíjala motorické zručnosti dieťaťa, sociálnu inteligenciu a fyzickú zdatnosť. Tento set šmykľavky XS Máša a medveďtrojkolky Baby Balade Vert so slnečnou strieškou  urobí radosť deťom a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.