Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm a stôl Piknik s úložným priestorom od 24 mes

Popis produktu

Set detskej šmykľavky XS Máša a medveď s vodoustolíka Piknik s dvoma lavicami pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných farebných odtieňoch a spolu tvoria pekné a kvalitné centrum pre hry detí. Set je zložený pre deti bezpečnej šmykľavky Toboggan XS Máša a medveď s vodou s motívom u detí obľúbenej rozprávky Máša a medveď a z krásneho stolíka Piknik s dvoma lavicami. Hračky sa funkčne a dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové centrum detskej zábavy. Setom hračiek urobíte deťom dvojnásobnú radosť a k tomu ešte aj ušetríte.

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka s rozprávkovým motívom obľúbenej rozprávky detí Máša a medveď. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm a je vhodná pre dievčatá a chlapcov už od 2 rokov. Zaujímavosťou šmykľavky Máša a medveď je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť záhradná hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je preto zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady.

Detský stôl Piknik Smoby s úložným priestorom od 24 mesiacov modro-zelený

Smoby detský piknikový stôl s dvoma lavičkami a otvorom na slnečník je nádherný piknikový stolík, ktorý svojim moderným dizajnom rozžiari každú záhradku či detskú izbu. Stôl je prevedený v krásnej zelenej farbe, ktorá je doplnená o bielu farbu a o modrú farbu povrchu lavičiek. Stôl na piknik je vhodný nielen do záhradky, ale aj na terasu domu, balkón, či do bytu. Výrobok je ideálny pre deti od 24 mesiacov. Rozmery stola sú 74*80*47 cm a výška piknikového stolíka od zeme je 47 cm. Rozmery stolíka sú 78*48, rozmery lavičiek 52*16 cm a výška lavičky od zeme je 23 cm. Stôl obsahuje praktický úložný priestor na odkladanie drobností. Detský piknikový stôl s lavičkami a otvorom na slnečník môžu vaše detičky využiť pri rôznych hrách, pri kreslení, skladaní stavebníc, ale aj pri jedení či oddychu. 

Stolík pre deti je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Plastové materiály sú zároveň zamatové a príjemné na dotyk, majú zaoblené hrany, takže sú pre vaše detičky veľmi bezpečné a nehrozí im žiadny úraz. Detský piknikový stôl s lavičkami a otvorom na slnečník obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby  stola zachovajú nevyblednú ani po dlhšom čase. Produkt dodržuje prísne európske štandardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hračiek. Piknikový stôl poteší nielen súrodencov, ale aj dieťa, ktoré sa rado delí o hračky so svojimi kamarátmi, keďže za stôl sa zmestí viacero detí.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set šmykľavky Toboggan XS Máša a medveď a detského stolíka Piknik s dvoma lavicami poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.


Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné