Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a stavebnica PlayBIG Bloxx domček 162 dielov od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek s rozprávkovým motívom Máša a medveď obsahuje Smoby šmykľavku s vodou Máša a medveď Toboggan XSstavebnicu BIG Máša a medveď v domčeku. Hračky sa výborne dopĺňajú. Deti si po zábave na šmykľavke môžu oddýchnuť pri stavebnici BIG Máša a medveď v domčeku, ktorá sa skladá z figúrok a 162 dielikov. Hračky pochádzajú od kvalitných európskych  výrobcov Smoby a BIG, ktorí sú známi svojou kvalitou a originálnymi výrobkami. Šmykľavka a stavebnica Máša a medveď sú krásne farebne zladené v hnedo-oranžových farbách a tento set hračiek nesmie chýbať ani u vás. Deti sa s ním môžu zahrať počas pekného počasia vonku, ale tiež vo svojej izbičke. Rozprávka Máša a medveď je milovaná azda všetkými deťmi na svete. Podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. Stavebnica PlayBIG je kompatibilná so stavebnicami Lego, môžete ich skombinovať. Rodičov poteší výhodná cena setu hračiek, takže pri jeho kúpe potešíte svoje ratolesti dvojnásobne a ešte k tomu aj ušetríte.

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS s vodou Máša a medveď je krásna detská šmykľavka, ktorá má rozprávkový motív. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Je vhodná už od 2 rokov. Zaujímavosťou šmykľavky Máša a medveď je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je preto zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku BIG s 2 figúrkami 162 dielov od 18 mesiacov

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku je nádherná hračka s pekným dizajnom vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami Lego. Vaše ratolesti si teda môžu spojiť svoje skladačky BIG a Lego, aby si mohli postaviť ešte krajšie stavby. Stavebnica pre deti má spolu 162 dielov. V balení nájdete aj 2 figúrky Mášu a medveďa, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami.

Chatka, ktorá sa dá z kociek postaviť je naozaj veľmi pekná, má zaujímavé detaily, ktoré upútajú každého chlapca či dievča. Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. BIG je nemecký výrobca, ktorý vyrába rovnako kvalitné hračky. Na detskú hračku BIG je poskytnutá záruka 3 roky. Výrobcovia Smoby a BIG sú zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Detská šmykľavka s vodou a stavebnica Máša a medveď sú dokonale zladené hračky, ktoré potešia všetky deti a výhodná cena urobí radosť rodičom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné