Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a odrážadlo Auto Balade s hojdačkou od 24 mes

Popis produktu

Set jedinečných hračiek s rozprávkovým motívom Máša a medveď v sebe zahŕňa šmykľavku s vodou Toboggan XS a odrážadlo s hojdačkou Auto Balade. Detské hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý zaručuje kvalitu, odolnosť a bezpečnosť svojich produktov. Záhradná šmýkačka a ružové autíčko vytvárajú maximálne zábavnú sadu hračiek pre deti, s ktorou sa deti prehrajú na záhrade, dvore, ale tiež v interiéri. Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. Hračky Toboggan XS s vodouodrážadlo s hojdačkou Auto Balade s motívom obľúbenej rozprávky Máša a medveď si zamiluje každé dieťatko od 2 rokov. Rodičov poteší výhodná cena setu hračiek, preto kúpou nielen potešíte svoje ratolesti, ale aj ušetríte.

Šmykľavka Máša a medveď  Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby s vodou Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka s rozprávkovým motívom. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Šmýkačka je vhodná pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Šmykľavka Máša a medveď sa dá jednoducho napojiť na záhradnú hadicu a následne po šmykľavke steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Odrážadlo Auto Balade Máša a medveď Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov ružovo-zelené

Dievčenské odrážadlo Máša a medveď je nádherná pohybová pomôcka, ktorá sa dá veľmi jednoducho premeniť na detskú hojdačku. Odrážadlo a hojdačka v jednom je vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov. Dievčenské odrážadlo rastie spolu s dieťatkom. Keď má dieťa 6 mesiacov, autíčko je položené na hojdacej podložke a kolíše sa ako na hojdačke. Od 8 mesiacov môžete dieťatko voziť na odrážadle podobne ako v kočíku a riadiť smer autíčka prostredníctvom vodiacej rodičovskej rúčky. Rúčka je teleskopická a dá sa v prípade potreby odmontovať. Od 12 mesiacov využíva dieťatko svoje rozprávkové autíčko ako chodítko, s ktorým sa učí robiť prvé kroky. Odrážadlo pre dievčatá sa dá využiť až na 4 spôsoby. Všetky prídavné zariadenia sa dajú odmontovať veľmi jednoduchým spôsobom, bez použitia náradia. Odrážadlo má na volante klaksón na batérie, ktorý vydáva 3 rôzne melódie. Funguje na 3 x 1,5V batérie. Široké sedadlo na autíčku prispieva k správnemu vývinu bedrových kĺbov detí.

Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná, je veľmi pohodlná. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opieranie sa. Bezpečnosť dieťaťa je podporená aj trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý ho prichytí cez ramienka k sedadlu. Kvalitné kolesá poskytujú tichú a komfortnú jazdu, sú prispôsobené aj na jazdu vonku. Okienka autíčka sú vyzdobené obrázkami z obľúbenej rozprávky Máša a medveď. Pod sedadlom detského odrážadla sa ukrýva úložný priestor, kam si dieťa môže schovať svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti. Rozmery dievčenského odrážadla sú 54*41*46 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Setom hračiek šmykľavky Toboggan XS Máša a medveďodrážadlom s hojdačkou Auto Balade potešíte každé dieťa a vás príjemne prekvapí cena.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.