Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a vedro set do piesku Zmrzlina od 24 mes

Popis produktu

Set detských hračiek Smoby šmykľavka Toboggan XS Máša a medveď s vodou a detský set značky Écoiffier do piesku s vedierkom, krhlou a formičkami vytvárajú skvelú kombináciu hračiek, ktoré zabavia vaše ratolesti na dlhý čas. Deti milujú šmýkanie na šmykľavke a hru v piesku s formičkami. Detským setom šmykľavky a vedro setu bude ich radosť z novej hračky hneď dvojnásobná. Tešiť sa bude i vaša peňaženka, pretože kúpa setu hračiek je výhodnejšia ako kúpa separátnych detských hračiek. Aktivity vonku nikdy neboli takou zábavou ako s novými hračkami. 

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby s vodou Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka s rozprávkovým motívom. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Šmýkačka je vhodná pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Šmykľavka Máša a medveď sa dá jednoducho napojiť na záhradnú hadicu a následne po šmykľavke steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Vedro set Délices Zmrzlina Écoiffier s krhlou 9 dielov od 18 mesiacov

Écoiffier detský set do piesku pre deti od 18 mesiacov sa skladá z 9 kusov detského náradia z kvalitného a zdravotne neškodného plastu. Hlavnú časť setu tvorí priesvitné vedierko, do ktorého si deti môžu poukladať rôzne poklady a cez priesvitné steny ich sledujú. Ďalej je to ružová krhla s obrázkami zmrzliny, sitko, hrabličky, lopatka a 4 formičky. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Celá súprava do piesku je ladená v príjemných pastelových farbách. Vedierko do piesku má praktický úchyt, deti ho môžu jednoducho prenášať.  Deti sa so setom do piesku radi hrajú na pláži či na detskom pieskovisku. Rozmery detského setu do piesku sú 19*18*21 cm.

Francúzski výrobcovia Smoby a Écoiffier dodržiavajú pri výrobe hračiek prísne európske normy. Značky Smoby a Écoiffier sú zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa kvalitné a bezpečné hračky, vyberte si z ponuky hračiek vyrobených v Európe.  Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set hračiek- šmykľavka Toboggan XS Máša a medveď a sada do piesku poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné