Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a trojkolka s vodiacou tyčou od 18 mes

Popis produktu

Set kvalitných hračiek s rozprávkovým motívom Máša a medveď šmykľavky s vodou Toboggan XS Máša a medveď a detskej trojkolky Be Move urobí radosť deťom od 18 mesiacov. Kvalitné hračky ideálne na záhradu či dvor sú vyrobené podľa prísnych európskych noriem od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby a určite potešia všetky deti. Hračky v sete sú prevedené v príjemných farbách, sú vyrobené z kvalitných a zdravotne bezpečných materiálov. Oblé hrany a kvalitné prevedenie zaručujú bezpečnú hru detí vonku i vo vnútri. Set hračiek Máša a medveď Toboggan XS s vodou a trojkolka Be Move Máša a medveď s vodiacou tyčou sa krásne dopĺňajú a spolu tvoria pekné hracie centrum do záhrady alebo na dvor. Kúpou hračiek Smoby v sete získate naozaj kvalitné a bezpečné hračky za zvýhodnenú cenu a deťom darujete nielen 2 hračky, ale tiež dvojnásobnú radosť.

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka s rozprávkovým motívom. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Šmýkačka je vhodná pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Šmykľavka Máša a medveď sa dá jednoducho napojiť na záhradnú hadicu a následne po šmykľavke steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Trojkolka Be Move Smoby Máša a medveď od 15 mesiacov

Trojkolka pre deti Smoby Be Move Máša a medveď  v ružovo-zelených farbách urobí radosť deťom od 15 mesiacov. Trojkolka pre deti Smoby je dizajnovo jedinečná trojkolka s krásnou farebnou variáciou a s obrázkom z rozprávky Máša a medveď. Svieže farby podporujú fantáziu a tvorivosť dieťaťa. Jazda na trojkolke pre deti je veľmi pohodlná vďaka kvalitným kolieskam z mäkčeného plastu, ktoré si hravo poradia aj s menšími nerovnosťami. Konštrukcia trojkolky je pevná a kovová, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a v neposlednom rade i dlhú trvácnosť, ktorá vám poslúži počas mnohých rokov. Trojkolka pre deti Be Move Máša a medveď je bezpečná a stabilná. Dieťa je fixované počas jazdy pomocou bezpečnostného pásu. Vďaka praktickej teleskopickej vodiacej rodičovskej rúčke môže rodič ovládať a korigovať smer jazdy dieťaťa. Je plne flexibilná, vodiaca rúčka sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia.

Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Pohodlnú jazdu zabezpečujú protišmykové pedále. Praktickým doplnkom, ktorý dieťa plne využije je vyklápacia zadná korba, kde si môže prevážať hračky či čokoľvek iné. Riadidlá trojkolky sa dajú zablokovať, pokiaľ chce rodič ovládať smer trojkolky.  Výška sedadla od zeme je 31 cm, šírka od sedadla k volantu je 26 cm. Trojkolka má nosnosť 30 kg. Rozprávkový motív trojkolky ju oživuje a pekne dopĺňa. Rozprávka Máša a medveď je o nezbednom dievčatku Máša, ktoré má rado sladkosti a pýta sa veľa otázok, lebo chce všetko vedieť. V lese sa skamaráti s bývalým cirkusovým medveďom, ktorý sa volá Miša. Ten hľadá v lese zaslúžený odpočinok, no nedarí sa mu to. S Mášou zažíva veľa dobrodružstiev a rôznych príhod, ktoré milujú deti na celom svete. Vďaka pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu sa deťom na trojkolke sedí pohodlne a ani po dlhšom čase nie sú unavené.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hlavnou myšlienkou spoločnosti Smoby je, aby hračka rozvíjala motorické zručnosti dieťaťa, sociálnu inteligenciu a fyzickú zdatnosť. Jazda na detskej trojkolke a šmýkanie na tobogáne prináša deťom veľa zábavy, ale tiež pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy, čo priaznivo pôsobí na jeho rast. Kúpou setu šmykľavky XS Máša a medveďtrojkolky Be Move Máša a medveď s vodiacou tyčou urobíte radosť deťom dvakrát a vás príjemne prekvapí skvelá cena.


Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.