Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a stavebnica PlayBIG Bloxx na šmykľavke od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek s rozprávkovým motívom Máša a medveď obsahuje Smoby šmykľavku Máša a medveď Toboggan XSstavebnicu BIG Máša a medveď. Výborne sa dopĺňajú, deti si po zábave na šmykľavke môžu oddýchnuť pri stavebnici BIG Máša a medveď na šmykľavke, ktorá je akousi malou verziou detskej šmýkačky. Hračky pochádzajú od kvalitných európskych  výrobcov Smoby a BIG, ktorí sú známi svojou kvalitou a originálnymi výrobkami. Šmykľavka a stavebnica Máša a medveď sú krásne farebne zladené v hnedo-oranžových farbách a tento set hračiek nesmie chýbať ani u vás. Deti sa s ním môžu zahrať počas pekného počasia vonku, ale tiež vo svojej izbičke. Rozprávka Máša a medveď je milovaná azda všetkými deťmi na svete. Podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách. Stavebnica PlayBIG je kompatibilná so stavebnicami Lego, môžete ich skombinovať. Rodičov poteší výhodná cena setu hračiek, takže pri jeho kúpe potešíte svoje ratolesti dvojnásobne a ešte k tomu aj ušetríte.

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS je krásna detská šmykľavka, ktorá má rozprávkový motív. Rozprávku Máša a medveď milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Je vhodná už od 2 rokov. Zaujímavosťou šmykľavky Máša a medveď je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s týmto rozprávkovým motívom je preto zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď BIG na šmykľavke s 2 figúrkami 29 dielov od 18 mesiacov

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď na šmykľavke je nádherná hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Dnes je rozprávka Máša a medveď medzi deťmi veľmi obľúbená, preto tejto veselej farebnej stavebnici neodolá žiadne najmenšie dieťatko. Okrem rozprávkového motívu je na skladačke BIG veľmi dobré, že je kompatibilná so stavebnicami LegoStavebnica pre deti má spolu 29 dielov, jednotlivé kocky do seba všelijako zapadajú, možnosti na stavanie a vymýšľanie je veľa. V balení nájdete aj figúrky Máše a medveďa, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami.

Detské stavebnice sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

Spoločnosti Smoby a BIG patria k špičkovým výrobcom hračiek v Európe. Vysoká kvalita hračiek, používanie zdravotne neškodných materiálov a dôraz na bezpečnosť detí pri hre sú pre obe spoločnosti prvoradé. Vysoká odolnosť a špeciálne UV filtre pomáhajú zachovať hračky dlho ako nové. Hračky prispievajú k zdravému vývinu dieťaťa a podnecujú jeho psychomotorický vývoj. Hračkami BIG a Smoby darujete deťom bezpečné a vysokokvalitné hračky, radosť z hry na dlhé hodiny. Európski výrobcovia hračiek Smoby a BIG dbajú pri výrobe hračiek na bezpečnosť detí. Pri výrobe hračiek používajú zdravotne neškodné materiály a farby, ktoré sú bezpečné pre hru aj tých najmenších detí.  Set hračiek šmykľavky a detskej stavebnice s rozprávkovým motívom Máša a medveď urobí radosť všetkým deťom, ktorí obľubujú túto peknú rozprávku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné