Set šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a fúrik s pracovnými nástrojmi od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek šmykľavka Máša a medveď a fúrik s pracovným náradím tvoria dokonalú sadu hračiek pre každé dieťatko už od 2 rokov. Šmykľavka Máša a medveď sa po napojení na vodu zmení na tobogan. Pochádza od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Od výrobcu Écoiffier pochádza fúrik s lopatkou, hrabľami, vedierkom a krhlou pre každého malého záhradníka. Hračky spolu dokonale funkčne ladia, deti ich využijú pri rôznych hrách vonku. Šmykľavka s vodou je dokonalým letným osviežením a fúrik je vynikajúca pomôcka pri pomáhaní rodičom v záhrade. Set hračiek vám ponúkame v zvýhodnenej cene,  ktorej sa jednoducho nedá odolať. Získate v ňom 2 úžasné hračky naraz a ešte k tomu aj ušetríte.

Šmykľavka Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS je krásna detská šmykľavka, ktorá má rozprávkový motív. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Je vhodná už od 2 rokov. Zaujímavosťou šmykľavky Máša a medveď je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogáne. Smoby vám ponúka šmykľavku s vodnou kaskádou, ktorá umožňuje práve túto zábavnú letnú aktivitu. Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. S nezbednou Mášou sa nakoniec skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá.

Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm.

Fúrik Picnic Écoiffier s vedrom, lopatkou, hrabľami a krhlou 5 ks od 18 mesiacov

Écoiffier fúrik Picnic pre deti so setom do piesku je krásna farebná hračka pre deti. Fúrik pre deti je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného plastu, čo mu zaručuje dlhoročnú spoľahlivosť. Set do piesku pre deti sa skladá z vedierka s motívom zeleniny, lopatky a hrabličiek s dlhou rúčkou a krhlou na polievanie. Fúrik a set je využiteľný hlavne pri hrách v piesku alebo pri vode. Detský fúrik je krásnej zeleno-červenej farby. Je veľmi ľahký a preto je vhodný aj pre najmenšie detičky. Set je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detského fúrika sú 66*28*28 cm.

Smoby je známy francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Écoiffier je ďalší kvalitný výrobca z Francúzska. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Vytvorte vašim deťom doma prostredie na jedinečné hry, ktoré ich zabavia, potešia, osviežia, rozvíjajú ich fantáziu a kreativitu. Zakúpte im najmodernejšiu šmykľavku Máša a medveď spolu s ľahučkým fúrikom s pracovnými nástrojmi.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné