Set šmykľavka s vodotryskom Funny Double Toboggan Smoby 2-metrová a veľká krhla Lienka 3,5 litrová

Popis produktu

Set 2-metrová šmykľavka s vodotryskom veľká krhla s motívom Lienky je sada krásnych hračiek, s ktorými sa výborne zabavia chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Set za zníženú cenu poteší aj rodičov, ktorí ušetria viac, ako pri kúpe samostatných hračiek. Šmykľavka v sete od Smoby sa vyznačuje originálnym francúzskym dizajnom a vďaka anti UV filtru si zachová krásne a žiarivé farby aj po rokoch používania. V kombinácii s detskou krhlou od Écoiffier zažijú vaše deti na záhrade a dvore veľa radostných zážitkov.

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan Smoby 2 metrová, dvojité steny s UV filtrom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie šmykľavky od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna farebná kombinácia červenejzelenej, sivej bielej upúta deti od 2 rokov na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Masívne zelené držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň.  Nosnosť šmykľavky je až 50 kg.

Krhla Picnic Écoiffier s lienkou objem 3,5 litra od 18 mesiacov zelená/červená

Detská krhla Picnic od francúzskeho Écoiffier je v červenej alebo zelenej farbe s nálepkou lienky. Krhlička pre deti je vyrobená z kvalitného plastu a deti ju využijú pri hre v piesku, bazéne alebo na polievanie kvetiniek. Držadlo je veľkosťou i tvarom prispôsobené detským ručičkám. Detská krhla Picnic s obrázkom lienky je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery krhličky sú 36*11,5*30 cm. Vyberte si krhličku pre deti v zelenej alebo červenej farbe a svoj výber napíšte do objednávky.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Écoiffier je francúzska značka, ktorá ponúka kvalitné hračky za rozumné ceny.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*88*119 cm
Celková výška119 cm
Rozmery balenia190*34*50 cm
Celková dĺžka217 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,5 kg / 14,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.