Set šmykľavka Toboggan Funny dĺžka 200 cm Smoby a hojdačka Sammy obojstranná

Popis produktu

Vlnkovitá šmykľavka Toboggan Funny a obojstranná hojdačka Sammy je sada vynikajúcich záhradných hračiek pre všetky deti od 2 rokov. Hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby a nemeckého výrobcu BIG, ktorí dbajú na vysokú kvalitu, odolnosť a originalitu svojich výrobkov. Set hračiek je v ponuke za zníženú cenu, takže nielen pri nákupe ušetríte, ale aj doprajete svojim deťom kvalitné a odolné hračky, s ktorými sa vydržia hrať dlhé roky. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každý dvor a záhradu.

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan Smoby 2 metrová dvojité steny s UV filtrom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie šmykľavky od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna farebná kombinácia červenejzelenej, sivej bielej upúta deti od 2 rokov na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Masívne zelené držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň.  Nosnosť šmykľavky je až 50 kg.

Hojdačka dinosaurus Sammy BIG obojstranná od 12 mesiacov červená

BIG detská obojstranná hojdačka dinosaurus Sammy je vyhotovená v krásnom červenom prevedení s farebnými doplnkami. Hojdačka v tvare dinosaura má ergonomicky tvarované sedadlá tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom hojdaní. Detská obojstranná hojdačka BIG vhodná pre deti od 1 roka.  Dĺžka hojdačky je 120 cm a je navrhnutá tak, aby sa na nej mohlo húpať jedno, dve ale aj tri deti naraz. Hojdačka dinosaurus značky BIG je kvalitný výrobok z odolného, pevného a stabilného plastu.

Dokonalá ergonómia zabezpečuje, že dieťa pohodlne sedí a neprevráti sa ani pri divokom hojdaní. Hojdačku možno použiť vonku, ale aj vnútri. Všetky hrany hojdačky dinosaurus BIG sú oblé, takže sa minimalizuje riziko úrazu. Detská hojdačka BIG je chránená UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude svietiť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery88*224*115 cm
Celková výška115 cm
Rozmery balenia195*31*44 cm
Celková dĺžka224 cm
Dĺžka šmýkacej plochy200 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,50 kg / 12 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.