Set šmykľavka Toboggan Funny Smoby dĺžka 200 cm a dobrodružná dráha s vedro setom od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek pre deti šmykľavka Toboggan Funny s dobrodružnou dráhou a vedro set premenia vašu záhradu na oázu smiechu a radosti. Deti milujú šmýkanie na šmykľavke a vedierko set je skvelý doplnok na hru v piesku. Set hračiek Smoby je ideálny na hru vonku takmer počas každého ročného obdobia. Deti sa zo setu šmykľavky pre deti a vedierka potešia dvojnásobne ako i vaša peňaženka. Hračky sú za zvýhodnenú cenu. Detská šmykľavka Funny je stabilná a vhodná pre každé dieťa od 24 mesiacov.

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan Smoby 2 metrová dvojité steny s UV filtrom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie šmykľavky od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna farebná kombinácia červenejzelenej, sivej bielej upúta deti od 2 rokov na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Masívne zelené držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň.  Nosnosť šmykľavky je až 50 kg.

Dobrodružná dráha Adventure Course Smoby na rozvoj pohybových zmyslov detí od 24 mes

Dobrodružná dráha Adventure Course od francúzskeho výrobcu Smoby prinesie deťom od 2 do 6 rokov množstvo príležitostí na precvičenie pohybových schopností, reflexov, zlepšenie priestorového vnímania a koordinácie celého tela. Hravým spôsobom prídu na to, ako správne udržiavať rovnováhu, pričom sa môžu tešiť na rôzne úrovne obtiažnosti, ktoré im ponúkne dráha s celkovou dĺžkou 3,5 metra a nosnosťou až 50 kg.

Dráha sa skladá z pevných a odolných plastových dielov, tvoria ju 4 chodníky a 4 oporné body, ktoré sa dajú ľubovoľne prepájať a kombinovať, takže sa deti ani na chvíľu nenudia. Využijú ju v interiéri aj exteriéri, po celý rok sa na nej môžu hrať a súťažiť so svojimi súrodencami a kamarátmi. Jej povrch je chránený anti UV filtrom, svoje krásne farby si zachová aj po rokoch používania a vynikajúco odoláva vplyvom počasia. Jednotlivé diely sú protišmykové, majú silné a odolné steny. Tréningová dráha je vhodná aj pre hru viacerých detí, ktoré si vyskúšajú svoju šikovnosť pri rôznych hrách.

Vedro set s krhlou Maxi hrad Écoiffier 6 dielov od 18 mes

Écoiffier set do piesku pre deti obsahuje spolu 6 kusov náradia do piesku. Je to vedierko červenej farby, ktorý pripomína svojim tvarom hrad, modré sitko, zelené hrabličky a lopatka, žltá krhla a červená formička v tvare hradu. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca či dievča. Set do piesku má kompaktné balenie, ktoré sa jednoducho a prakticky prenáša. Detský set do piesku je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery setu sú 20*18,5*40 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby , ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery224*88*115 cm
Celková výška115 cm
Rozmery balenia196*30*45 cm
Celková dĺžka224 cm
Dĺžka šmýkacej plochy200 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,5 kg / 12,0 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.