Set šmykľavka Funny Toboggan Smoby 200 cm a vedro set s krhlou Ryba od 24 mes

Popis produktu

Krásne hračky na záhradu pre každé dieťa. Set šmykľavka Funny Toboggan Smoby a vedro set s krhlou Ryba je výborný set hračiek pre chlapcov aj dievčatká od 2 rokov. Set hračiek môžete získať za zníženú cenu, takže nielenže ušetríte, ale aj získate pre svoje deti moderné a kvalitné hračky. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu a ponúknu deťom veľa radostne strávených chvíľ. Šmykľavka v sete od Smoby sa pýši aj povrchovou úpravou s anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachová žiarivé farby po dlhé roky. 

Šmykľavka Funny Toboggan Smoby 200 cm dĺžka s ergonomickým držiakom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan je skvelá šmykľavka z francúzskej dielne Smoby. Šmykľavka je ako stvorená pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov, ktoré túžia po osviežujúcej zábave počas teplých a slnečných dní. Šmykľavka ponúkne malým nezbedníkom až 2 metrovú plochu na šmýkanie a zároveň aj funkciu vodného tobogánu, vďaka možnosti pripojenia hadice, ktorá vytvorí vodotrysk a dieťa sa môže šmýkať po vode. Šmykľavka pre deti sa pýši nosnosťou 50 kg, je pevná, odolná a samozrejmosťou je aj protišmyková úprava. Rozmery šmykľavky sú 224*190*115 cm, pričom celková dĺžka šmykľavky je 224 cm a výška 115 cm.

Vlastnosti

  • šmykľavka s možnosťou napojenia vody
  • dĺžka šmýkacej plochy až 2 metre
  • povrchový anti UV filter proti slnečnému žiareniu
  • celková nosnosť 50 kg
  • odolná a pevná konštrukcia
  • protišmykové schodíky
  • zaoblené hrany
  • krásne žiarivé farby
  • kvalitný francúzsky výrobok

Veľký vedro set s krhlou Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Vedro set do piesku od Écoiifier s veľkým vedierkom, krhlou, sitkom, lopatkou, hrabľami a formičkou hviezdice je vhodný pre všetky deti od 18 mesiacov. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca či dievča. Výborne sa hodí na hru na pláži alebo na detskom pieskovisku. Detský set do piesku je vyhotovený v krásnej oranžovo-červenej farbe s obrázkom rybičky. Všetky komponenty sú vyrobené z pevného a kvalitného plastu. Rozmery setu sú 27*20*33 cm. 

Smoby Écoiffier sú fracúzske značky, ktoré produkujú kvalitné plastové hračky, vyrobené podľa prísnych noriem a európskych štandardov. Značka Smoby je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie a jej hračky sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery200*224*115 cm
Celková výška115 cm
Rozmery balenia195*31*44 cm
Celková dĺžka224 cm
Dĺžka šmýkacej plochy200 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,50 kg / 12 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.