Set šmykľavka Princezné Toboggan XS Smoby dĺžka 90 cm a vedro set Princezné

Popis produktu

Set unikátnej šmykľavky Princezné Toboggan XS vedro set Princezné od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Sada hračiek za akciovú cenu je vhodná najmä pre dievčatká od 2 rokov a je vyhotovená v príjemných odtieňoch ružovej farby. Set je zložený z kvalitnej šmykľavky s toboganom pre deti a z krásneho vedro setu Princezné. Tieto sa vzájomne farebne aj dizajnovo dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy.

Šmykľavka Disney Princess Toboggan XS Smoby s vodotryskom 90 cm šmýkacia plocha od 2 rokov

Šmykľavka Disney Princess Toboggan XS je špičková šmykľavka od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší najmä dievčatá od 2 rokov plochou na šmýkanie s dĺžkou 90 cm v štýle animovaného Disney motívu Princess (Princezné), ktoré poznajú deti po celom svete. Ružové farebné vyhotovenie upúta deti na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Opierky na ruky poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha je ergonomická, vytvarovaná pre maximálny komfort dieťaťa. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň.

Vedro set s krhlou Disney Princezné Smoby 6 dielov (výška 17 cm) od 18 mesiacov

Vedro set s krhlou Disney Princezné od francúzskeho Smoby je vynikajúca sada hračiek do piesku, ktorá poteší všetky deti a najmä dievčatá od 18 mesiacov. Sada hračiek v ružových odtieňoch pre dievčatá má motív s obrázkom animovaných postáv Princezné, ktoré poznajú deti po celom svete. Celá rozprávková sada obsahuje trblietavé vedierko s lopatkou, sitkom, hrabličkami a formičkou v tvare kráľovskej koruny a malú ružovú krhličku. Tou si môžu dievčatá polievať piesok, aby sa s ním dalo lepšie hrať alebo ju používať na polievanie kvietkov. Hry s pieskom patria medzi najobľúbenejšie detské aktivity a s touto krásnou sadou to bude deti baviť ešte viac.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia106*51*25 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.