Set šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby a domček Neo Jura Lodge s nadstavbovým riešením

Popis produktu

Set šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 domček Neo Jura Lodge s nadstavbovým riešením je perfektná sada záhradných hračiek, ktorá je vhodná pre chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Set hračiek máme v ponuke za zníženú cenu, vďaka čomu pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky v sete spolu ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu a ozdobia každú záhradu. Hračky od francúzskeho Smoby sa vyznačujú prvotriednym vyhotovením, dokonale ozdobia každú záhradu a dvor, sú vybavené anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachovajú žiarivé farby aj po rokoch používania.

Šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 od 2 rokov

Smoby šmykľavka pre deti Toboggan Megagliss Super 2v1 má pevnú a odolnú konštrukciu, ktorá sa dokáže prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa, a rastie spolu s ním. Jednoduchým spôsobom sa premení na malú šmykľavku s dĺžkou plochy šmyku 1,5 metra a pripojením druhej časti, z nej jednoducho vytvoríme úžasnú šmykľavku s dĺžkou šmyku až 3,75 metra. Detská šmykľavka má nosnosť 50 kg. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu. Spoľahlivý anti UV filter zabezpečí, že si šmykľavka zachová svoje žiarivé farby aj po rokoch používania.

 • s dvojitou vlnou pre zábavnejšie šmýkanie
 • veľká a malá šmykľavka v jednej
 • dĺžka plochy na šmýkanie je 150 cm alebo 375 cm
 • šírka plochy na šmýkanie je 40 cm
 • nosnosť 50 kg
 • vhodná od 2 rokov
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • žiarivé farby, ktoré podnecujú detskú fantáziu
 • zo zamatovo jemného a odolného plastu
 • vhodná do každej záhrad alebo na dvor
 • pevná a odolná konštrukcia, v strednej časti má extra podperu
 • držiaky v hornej časti pre vyššiu bezpečnosť
 • protišmykové schodíky
 • podklad pod schodíkmi bráni zabáraniu do zeme
 • kvalitný francúzsky výrobok

Domček Neo Jura Lodge DeLuxe Smoby s nadstavbovým riešením od 24 mes

Domček Neo Jura Lodge DeLuxe od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúci darček pre chlapcov aj dievčatká už od 2 rokov. Revolučná novinka z dielne popredných francúzskych dizajnérov zaručí vašim deťom množstvo radostne strávených chvíľ v interiéri aj exteriéri. Domček deťom ponúkne plné uzamykateľné vstupné dvere a polovičné dvere v zadnej časti domčeka, 2 okná s otvárateľnými okenicami, originálne kŕmidlo pre vtáčiky a ešte oveľa viac. Domček pôsobí veľmi realisticky, jeho povrch je tvorený reliéfom z kameňa a dreva, spolu s obrázkami zvieratiek a kvetiniek. Priestranný interiér je ako stvorený na rôzne hry a zábavu.

Záhradný domček s nadstavbovým riešením je dokonalý domček pre deti s množstvom vymožeností. Disponuje letnou kuchynkou so 17 doplnkami, praktickou predzáhradkou s kvetináčmikrásnym zeleným komínomodkvapovou rúrou s barelom na zachytávanie dažďovej vody, spolu s krhličkou na polievanie. Chlapci aj dievčatá sa tak budú môcť starať o okolie svojho domčeka, polievať a starať sa o vlastné rastlinky, získajú správny postoj k prírode. Takisto sa zahrajú na hostiteľov, ktorí svojim súrodencom a kamarátom pripravia v kuchynke nejednu pochúťku.

Plné vstupné dvere sa dajú zamykať s kľúčom, majú otvor na listy od poštára a okrúhle dizajnové otvory rôznych veľkostí, cez ktoré prúdi do domčeka dostatok svetla a počas slnečných dní vytvárajú pôsobivý efekt slnečných lúčov. Pri vstupných dverách je aj elektronický zvonček, s ktorým ohlási návšteva svoj príchod. Po hre a zábave deti využijú vonkajší piknikový stolík s dvoma lavicami, kde si môžu oddýchnuť, porozprávať sa, najesť sa alebo si zahrať stolové hry.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery352*112*186 cm
Celková výška186 cm
Rozmery balenia189*60*45 cm
Celková dĺžka352 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Dĺžka šmýkacej plochy375 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť21 kg / 26 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné