Set šliapací traktor Jim Loader BIG s nakladačom a prívesom a traktor Power BIG s nakladačom ako darček

Popis produktu

Set šľapací traktor Jim Loader s nakladačom a prívesom a traktor Power s nakladačom ako darček je vynikajúcim prekvapením pre všetkých chlapcov od 3 rokov, ktorí milujú hry na traktoristov a stavbárov. Moderný set hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky od nemeckého výrobcu BIG sú známe vysokou kvalitou, odolnosťou a UV filtrom, vďaka ktorému si zachovajú nádherné farby po dlhé roky.

Traktor pre deti na šliapanie Jim Loader BIG s nakladačom a prívesom zelený

Detský traktor Jim Loader je realistický traktor vhodný pre deti od 3 rokov. Traktor na šliapanie má reťazový pohon, vlastnú naberaciu lyžicu a príves v zadnej časti. Traktor pre deti má nosnosť 50 kg a pohodlné nastaviteľné sedadlo. Na volante traktora sa nachádza aj klaksón.

  • traktor na reťazový pohon
  • mechanický klaksón
  • nakladač v prednej časti
  • nosnosť nakladača 3 kg
  • príves v zadnej časti
  • nosnosť prívesu 25 kg
  • rozmery 169*46*54 cm
  • nosnosť 50 kg
  • hmotnosť balenia 11,6 kg

Detský traktor Power BIG s nakladačom dĺžka 46 cm od 2 rokov zelený

BIG traktor s nakladačom je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské pracovné auto gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Traktor pre deti v krásnom zelenom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné pracovné auto je vybavené pohyblivou lyžicou s veľkým objemom, ktorá má úchyt upravený špeciálne pre detské rúčky. Detské pracovné auto je skvelou hračkou pre deti od 2 rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento traktor s pohyblivou nakladacou lyžicou rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský traktor je dlhý až 46. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nielen kvalitné ale aj zdravotne neškodné. 

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodGermany
Rozmery169*46*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia102*52*47 cm
Celková dĺžka169 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,6 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné